Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

III Memoriał Janusza Paziewskiego

W piątek 29 września 2023 na stadionie lekkoatletycznym przy ZS nr 1 odbył się III Memoriał Janusza Paziewskiego. W rywalizacji startowali zawodnicy z sześciu szkół ponadpodstawowy z Ełku. W klasyfikacji ogólnej dziewczęta z I LO zajęły III miejsce , a  chłopcy I MIEJSCE.
Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Kasprzyk IIE2 (100m), Nela Andryszczyk IIE2 (400 m), Julia Czerwonka IIIC (800m),  Nikola Orzechowska IVD (skok w dal), Amelia Szymańska IIE2 ( pchnięcie kulą), Paweł Nerkowski IIIC (100 m), Bernard Mik IVE (400m), Cyprian Piotrowski IVE (1500m), Kacper Pieńkosz IVC ( skok w dal), Hubert Łukaszewicz IIIA ( pchnięcie kulą).
Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY, a na szczególne gratulacje zasługują nasi 400 metrowcy Nela i Bernard , którzy zdeklasowali rywali na tym trudnym dystansie.