Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Klauzula informacyjna w sprawie monitoringu wizyjnego

Klauzula informacyjna w sprawie monitoringu wizyjnego 
w  I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego 
 w Ełku

„Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL)

informuję, że:

  1. Administratorem systemu monitoringu jest I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku przy ul. Piłsudskiego 3, 19-300 Ełk, tel: 87 6103030 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Ełku, p. Beatą Linowską, możliwy jest pod numerem tel. 882 08 20 08, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  3. Monitoring stosowany jest celu ochrony mienia oraz zapewnienia bezpieczeństwa na terenie monitorowanym.
  4. Podstawą przetwarzania jest prawnie usprawiedliwiony interes administratora / przepis prawa.
  5. Zapisy z monitoringu przechowywane będą w okresie 30 dni
  6. Osoba zarejestrowana przez system monitoringu ma prawo do dostępu do danych osobowych oraz ograniczenia przetwarzania.
  7. Osobie zarejestrowanej przez system monitoringu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych.