Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Nowa witryna WWW

Czy podoba Ci się nowy serwis I LO im. S. Żeromskiego w Ełku?

1 możliwych do oddania głosów

jVS by www.joomess.de.

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2017/2018

Czerwony nie tylko sukcesami naukowymi słynie! Uprawia się u nas - i to z sukcesem - sport!

Szczególnie lubimy w naszej szkole siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną.

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW I LO

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

I semestr

 

1. Mistrzostwa Powiatu piłka koszykowa chłopców – Ełk, 10.11.2017;

III miejsce 

2. Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców- Ełk, 29.09.2017;

Dziewczęta  I miejsce,   Chłopcy  II miejsce

3. Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym – Ełk, 29.11.2017;

Dziewczęta –I miejsce, Chłopcy- III miejsce

4.Półfinał Drużynowych Zawodachw Tenisa Stołowego- Giżycko, 12.12.2017;

Dziewczęta – II miejsce, awans do Mistrzostw Województwa

5. Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Piłce Siatkowej Chłopców  - Ełk, 03 i 09.11.2017;

I miejsce

6. Mistrzostwa Rejonu VI w Piłce Siatkowej Chłopców  - Gołdap, 28.11.2017;

I miejsce

7. Mistrzostwa Regionu III(półfinał wojewódzki) w Piłce Siatkowej Chłopców – Szczytno, 14.12.2017;

II miejsce

8. Mistrzostwa Rejonu VI w Piłce Koszykowej Dziewcząt  - Ełk, 21.12.2017; 

I miejsce

9.  Mistrzostwa Województwa w Drużynowym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców – Olecko, 11.12.2017

 Sztafeta 6x 50 m styl dowolny - dziewczęta I miejsce, chłopcy III miejsce

Klasyfikacja indywidualna:

Dyszkiewicz Weronika - klasa I d2 -    I miejsce 100m stylem dowolnym

Kaszkiel Aleksandra – kl. I e - I miejsce 50 m st. motylkowym

Truszkowska Wiktoria – kl. II e - II miejsce 50 m st. motylkowym

Biernacka Michalina II ef - I miejsce 50 m st. grzbietowy

Lewczuk Martyna – III c- II miejsce 50 m st. dowolnym

Daniszewska Magdalena – IIId1- I miejsce 50m st. klasycznym

Wiecheć Matthew – I c1- I miejsce 100m st. grzbietowym

Wojtkielewicz Mateusz – I e- III miejsce 50 m st. dowolnym

Marchewka Maciej – II e – II miejsce 50m st. grzbietowym

Randzio Paweł - III d1- II miejsce 50 m st. klasycznym

W klasyfikacji drużynowej Wojewódzkich Mistrzostw w Pływaniu dziewczęta zajęły I miejsce, a chłopcy II miejsce.

Z OSIĄGNIĘCIAMI NASZYCH SPORTOWCÓW W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM MOŻESZ ZAPOZNAĆ SIĘ ŚLEDZĄC AKTUALNOŚCI Uśmiech