Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Nowa witryna WWW

Czy podoba Ci się nowy serwis I LO im. S. Żeromskiego w Ełku?

1 możliwych do oddania głosów

jVS by www.joomess.de.

Osiągniecia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Pełna nazwa olimpiady / konkursu

Osiągnięcia (imię i nazwisko, klasa, opis osiągnięcia)

"Z poprawną polszczyzną na co dzień"

Julia Senator (I E), Katarzyna Komorowska (II C2), Patryk Wiśniewski (III D2) - awans do II etapu konkursu

"Z ortografią na co dzień"

Anna Jasina (III D2), Julia Senator (I E), Martyna Kmita (IIE), Martyna Olender (II E) - awans do II etapu konkursu

Jagielloński Turniej Matematyczny

Jakub Puzio klasa I C2 - awans do finału

Maks Matematyczny VI

Konrad Skóra 2 C1 - laureat (4 miejsce w kraju w kateg. II klas), Daniel Wroczyński 3 C - laureat (4 miejsce w kraju w kateg. III klas), wyróżnienia: Mateusz Symko 2 C1, Rafał Merchelski 2C1, Bartosz Hermanowski 1 C1, Wiktor Potapczyk 1 C1, Jakub Puzio 1 C2, Małgorzata Gołaszewska 3C - wynik bdb, Jakub Lutyński 2 C1, Andrzej Czajkowski 2 C1, Jakub Gałecki 2 C1, Kacper Wszeborowski 1 C1,Maksymilian Jurek 1 C1, Wiktor Wysocki 1 C1, Jan Borowy 1 C1, Szymon Augustynowicz 3 C - wynik db

69 Olimpiada Matematyczna

Szymon Augustynowicz 3 C - awans do II etapu

Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - matematyka

Patryk Wiśniewski kl. 3d2 - zakwalifikował się do finału

50 Olimpiada Języka Rosyjskiego

Weronika Karolczuk z kl.2 E zakwalifikowała się do etapu okręgowego 50 Olimpiady Języka Rosyjskiego

44 Olimpiada Języka Angielskiego

Agata Bielenica  - FINALISTKA

XLIV Olimpiada Geograficzna

Przemysław Sadowski 2E, Martyna olender 2E - awans do II etapu

XLV Olimpiada Historyczna

Anna Brzezińska 3b, Julita Kochanowska 3b zakwalifikowały się do II etapu olimpiady. Bardosz Wysocki IIB i Jędrzej Makuszewski IIB zakwalifikowali się do etapu okręgowego w Olsztynie

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Przemysław Sadowski 2e zakwalifikował się do II etapu olimpiady.

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

Jakub Puzio IC2- 2 miejsce w województwie (166 w kraju) wynik dobry ; Filip Borsukiewicz IIE- 3 miejsce w województwie (132 w kraju) wynik bardzo dobry; Hubert Przyborowski IIC2- 4 miejsce w województwie (252 w kraju) wynik dobry; Maja Piekarska IIC1- 6 miejsce w województwie (274 w kraju) wynik dobry

Olimpiada Literatury i Literatury Języka Polskiego

Maja Marta Piekarska 2C1 – LAUREATKA (2 wynik w kraju)

Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Obronie Cywilnej

Michał Góralczyk 3A, Mateusz Pieloch 3A - III miejsce

Konkurs matematyczny MAT

Klasy pierwsze:Wynik bardzo dobry - Jakub Puzio Ic2 (2 w woj.; 47 w kraju); Wynik dobry: Krzysztof Falaciński I c2 ( 5 w woj. 80 w kraju); Klasy drugie: wynik dobry - Konad Skóra 2c1 (3 w woj., 102 w kraju) Klasy trzecie: wynik bardzo dobry - Szymon Augutynowicz III c ( 1 w woj; 18 w kraju); Daniel Wroczyński ( 2 w woj.; 38 w kraju)

Konkurs Matematyka Stosowana - Politechniki Białostockiej

Do finału zakwalifikowało się 7 drużyn: 1. Rafał Ardziński i Hubert Przyborowski ( klasa 2c2); 2.Szymon Augustynowicz i Daniel Wroczyński ( klasa 3c); 3.Barbara Milewska          i Jakub Puzio ( klasa 1c2); 4. Wiktoria Korbut i Wiktoria Tałejszys ( klasa 3c); 5. Konrad Skóra i Maksymilian Symko ( klasa 2c1); 6. Mateusz Pieloch (3a) i Patryk Wiśniewski (3d2); 7. Weronika Dyszkiewicz (2c2) i Przemysław Sadowski (2e)

Laureaci: Szymon Augustynowicz i Daniel Wroczyński ( klasa 3c) - wygrane indeksy na dowolny kierunek PB

VI Podlaski Konkurs Chemiczny

Patryk Wiśniewski 3D2, Jakub Żubertowski 3D1- awans do konkursu głównego. Patryk Wiśniewski ucz. klasy 3D2 - LAUREAT  tegorocznej edycji VI Podlaskiego Konkursu Chemicznego.

65 Olimpiada Chemiczna

Patryk Wiśniewski ucz. klasy 3D2 - LAUREAT

Wojewódzkie Seminarium Astronomiczno-Astronautyczne w Olsztynie

Popowska Zuzanna i Bartosz Hermanowski z klasy 1C1 zakwalifikowali się do Finału Wojewódzkiego Seminarium Astronomiczno-Astronautycznego w Olsztynie.

Bartosz Hermanowski zajął I miejsce w Wojewódzkim seminarium i zakwalifikował się do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Seminarium Astronomicznego w Grudziądzu.

68 Olimpiada Fizyczna

Szymon Augustynowicz z 3C - FINALISTA

Wojewódzki Turniej Fizyczny w Olsztynie

Drużyna: Ardziński Rafał z 2C2, Dadura Marcin z 3C i Wroczyński Daniel z 3C, zakwalifikowali się do II etapu turnieju.

XVII Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do finału w Olsztynie: I miejsce - Patryk Wiśniewski (kl. 3d2); II miejsce - Daniel Wroczyński (kl. 3c); III miejsce - Agata Bielenica (kl. 3e); IV miejsce - Szymon Augustynowicz (kl. 3c); V miejsce - Wiktoria Tałejszys (kl. 3c)

Laureaci: Patryk Wiśniewski (3d2) - III miejsce, Szymon Augustynowicz (3c) - VI miejsce, Daniel Wroczyński (3c) - VIII miejsce.

Finalistka: Agata Bielenica (3e) - XII miejsce.

Nagrody: wygrane indeksy na studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UWM              z możliwością uzyskania indywidualnego programu studiów z przydzielonym opiekunem naukowym.

I LO w Ełku zdobyło I miejsce w województwie Warmińsko-Mazurskim  w klasyfikacji dziesięciu najlepszych szkół ponadgimnazjalnych ( na podstawie wyników trzech najlepszych zawodników )

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny Lwiątko 2019

Szymon Augustynowicz wyróżnienie w konkursie.

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ALCHEMIK

Makal Marcel kl. IID1- wynik wysoki, Janulewicz Jakub kl. IID2, Olszewski Jakub kl. IID1 i Radzikowska Gabriela kl. IID1 - wyróżnienia.

Ogólnopolski Konkurs J. Angielskiego "FOX 2019"

Alexandra Olszańska - nagroda II stopnia, najlepszy wynik w regionie.

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

Wynik bardzo dobry; Borsukiewicz Filip (IIE) , Wroczyński Daniel (III C) . Wyróżnienia:Puzio Jakub(IC2), Milewska Barbara (IC2), Safiejko Natalia (IC1), Chwiedor Kacper (IC1), Falaciński Krzysztof (IC2), Senator Julia (IE), Wojtkieleicz Mateusz (IIE), Mróz Bartosz (IIC2), Merchelski Rafał (IIC2), Symko Maksymilian (IIC2), Przyborowski Hubert (IIC1), Gałecki Jakub (IIC2), Augustynowicz Szymon (IIIC), Radziewicz Michał (IIIC), Bielenica Agata (IIIE), Kondracki Łukasz (III C), Dadura Marcin ( IIIC)