Nowa witryna WWW

Czy podoba Ci się nowy serwis I LO im. S. Żeromskiego w Ełku?

1 możliwych do oddania głosów

jVS by www.joomess.de.

Osiagnięcia uczniów I LO w olimpiadach i konkursach w roku szkolnym 2015/2016

Julia Merchelska 3D1 – finalistka XLVI Olimpiady Literatury Języka Polskiego

Adrianna Żelazny 3B  – laureatka II edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach

Rafał Pawełek 3C – finalista Powszechnego Konkursu Internetowego z Matematyki

Sebastian Marko 3D1 – wyróżnienie w XLVII Olimpiadzie Języka Rosyjskiego

Patrycja Mańko 3D1  – uczestniczka etapu rejonowego XLVI Olimpiady Literatury Języka polskiego oraz stypendystka pilotażowego programu „Przekaż dalej”

Certyfikat DSD z języka niemieckiego uzyskali: Natalia Romatowska, Julia Merchelska, Patrycja Mańko

Katarzyna Grabek (1C) – wyróżnienie w konkursie matematycznym „Kangur”

Marta Kowalewska (1D1) :
II miejsce w plastycznym konkursie na obraz związany z „Qvo vadis” (konkura organizowany przez Bibliotekę Miejską w Ełku w ramach obchodów Roku Sienkiewiczowskiego),
I miejsce w konkursie na logo szkoły organizowanego w ramach Festiwalu Nauk ILO,
I miejsce w konkursie na ilustrację ulubionej książki organizowanego w ramach Festiwalu Nauk ILO,

Marta Dyszkiewicz (1D1):
I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
V miejsce w konkursie j. niemieckiego organizowanym przez MODN w Ełku.

Dominika Marszeniuk (1D2) – V miejsce w Podlaskiej Olimpiadzie Wiedzy Biologicznej

Sebastian Wybranowski – I miejsce w konkursie „Co ty wiesz o Gwiezdnych Wojnach” organizowanym w ramach Festiwalu Nauk ILO

Edyta Ejzel (2C1):
I miejsce w konkursie na karykaturę slynnego dyslektyka. Konkurs organizowany przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Ełku
I miejsce w konkursie na komiks promujący szkołę
II miejsce w konkursie na ilustrację ulubionej książki organizowanego w ramach Festiwalu Nauk ILO

Weronika Czerwińska (2C1):
II miejsce w dyktandzie z języka rosyjskiego
Udział w olimpiadzie języka rosyjskiego i konkursie „Matematyka stosowana” organizowanym przez Politechnikę Białostocką.

Aleksandra Wallat (2C2)– I miejsce w II Konkursie Języka Niemieckiego organizowanym przez MODN w Ełku

Daniel Zawrotny (2C2) – laureat XIV Warmińsko – Mazurskich Zawodów Matematycznych organizowanych przez U W-M w Olsztynie

Szymon Grzesiukiewicz, Konrad Kozłowski, Mateusz Ryszkiewicz (2C2) - wyróżnienie w konkursie matematycznym „Kangur”

Konrad Kozłowski (2C2)– wyróżnienie w konkursie „Alfik”

Weronika Nitkiewicz (2D1) – udział w XLVI Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego

Patrycja Rutowska, Zuzanna Olszerwska,Magdalena Skowysz (2D1) – III miejsce w Konkursie muzyka i literatura (Festiwal Nauk ILO)

Eryk Paterak, Damian Fiłonowicz (2D1) – I miejsce w konkursie geograficznym (Festiwal Nauk ILO)

Weronika Nitkiewicz, Patrycja Rutowska – II miejsce w konkursie „Atom we wszechświecie” (Festiwal Nauk ILO)

Patrycja Stankiewicz, Wiktoria Gromelska, Aleksandra Tadejko (2D2) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym.

Adrianna Doliwa (2D2) – III miejsce w konkursie wiedzy o „Grze o tron” (Festiwal Nauk ILO)

Karolina Betlińska (2D2) - wyróżnienie w konkursie wiedzy o „Grze o tron” (Festiwal Nauk ILO)

Paulina Wiśniewska (2D2) – udział w Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Biblijnej

Adrianna Wierzbicka (2D3):
etap wojewódzki Olimpiady Historycznej
finalistka Ogólnopolskiego Konkursu „Polska Piastów”

Marta Pawłowska (2D3):
wyróżnienie w Olimpiadzie J. Rosyjskiego
Ogólnopolski Konkurs „Alchemik” – wynik bardzo dobry

Anna Woronowska (2E) – wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Poeci ziemi mazurskiej”

OSIĄGNIĘCIA Z BIEŻĄCEGO ROKU SZKOLNEGO W AKTUALNOŚCIACH Uśmiech