Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Nowa witryna WWW

Czy podoba Ci się nowy serwis I LO im. S. Żeromskiego w Ełku?

1 możliwych do oddania głosów

jVS by www.joomess.de.

Szkolny Klub Wolontariuszy

Chcesz pomagać?- dołącz!!!

Wolontariat to dobrowolna, bezpłatna i świadoma praca na rzecz innych wykraczająca poza związki rodzinno-koleżeńsko-przyjacielskie. Wolontariuszem jest ten, kto dobrowolnie i świadomie oraz bez wynagrodzenia angażuje się w pracę na rzecz osób potrzebujących. 

Czytaj więcej: Szkolny Klub Wolontariuszy

Stowarzyszenie Adelfi

• 2016r. „Warsztaty rękodzieła artystycznego”- realizowanie projektu w ramach Miejskiego Programu Regrantingowego „Ełk, Tu działam” realizowanego przez stowarzyszenie Adelfi w ramach Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja.

Czytaj więcej: Stowarzyszenie Adelfi

Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowej Wsi Ełckiej

Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowej Wsi Ełckiej jest jednostką organizacyjną Powiatu Ełckiego, przeznaczoną dla dorosłych osób z zaburzeniami psychicznymi. Nasza współpraca zawiązała się w roku 2016. Od tamtego momentu uczestniczymy w imprezach organizowanych w ośrodku, oraz zapraszamy podopiecznych do naszej szkoły.

Czytaj więcej: Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowej Wsi Ełckiej

Przedszkole „Mali Odkrywcy” w Ełku

Od 2015r. współpracujemy z przedszkolem „Mali Odkrywcy” w Ełku. Każdego roku w okolicy świąt Bożego Narodzenia przeprowadzamy zajęcia dla najmłodszych na terenie przedszkola.

Czytaj więcej: Przedszkole „Mali Odkrywcy” w Ełku

SKW i Miejska Biblioteka Publiczna w Ełku

Corocznie uczniowie naszej szkoły uczestniczą w „Urodzinach Pluszowego Misia” organizowanych dla dzieci szkół podstawowych. Nasi wolontariusze, w przebraniu misia spędzają z dziećmi czas poprzez animację czasu, prowadzenie gier, układanie misiowych puzzli wspólnie z najmłodszymi, czy uczestniczą w  girlandzie misiowej rysowanej do słów wiersza. Jest to wspaniała zabawa dla naszych licealistów, którzy mogą wcielić się w rolę starszego rodzeństwa.

Podkategorie