Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW I LO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

  • Drukuj

I semest

1. Mistrzostwa Powiatu piłka koszykowa chłopców – Ełk, 10.11.2017;

III miejsce

2. Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców- Ełk, 29.09.2017;

Dziewczęta  I miejsce,   Chłopcy  II miejsce

 

3. Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym – Ełk, 29.11.2017;

Dziewczęta –I miejsce, Chłopcy- III miejsce

4.Półfinał Drużynowych Zawodachw Tenisa Stołowego- Giżycko, 12.12.2017;

Dziewczęta – II miejsce, awans do Mistrzostw Województwa

5. Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Piłce Siatkowej Chłopców  - Ełk, 03 i 09.11.2017;

I miejsce

6. Mistrzostwa Rejonu VI w Piłce Siatkowej Chłopców  - Gołdap, 28.11.2017;

I miejsce

7. Mistrzostwa Regionu III (półfinał wojewódzki) w Piłce Siatkowej Chłopców – Szczytno, 14.12.2017;

II miejsce – awans do finału wojewódzkiego

8. Mistrzostwa Rejonu VI w Piłce Koszykowej Dziewcząt  - Ełk, 21.12.2017;

I miejsce

9.Mistrzostwa Województwa w Drużynowym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców – Olecko, 11.12.2017

Sztafeta 6x 50 m styl dowolny- dziewczęta I miejsce, chłopcy III miejsce

Klasyfikacja indywidualna:

Dyszkiewicz Weronika- klasa I d2-    I miejsce 100m stylem dowolnym

Kaszkiet Aleksandra – kl. I e- I miejsce 50 m st. motylkowym

Truszkowska Wiktoria – kl. II e- II miejsce 50 m st. motylkowym

Biernacka Michalina II ef, - I miejsce 50 m st. grzbietowy

Lewczuk Martyna – III c- II miejsce 50 m st. dowolnym

Daniszewska Magdalena – IIId1- I miejsce 50m st. klasycznym

Wiecheć Matthew – I c1- I miejsce 100m st. grzbietowym

Wojtkielewicz Mateusz – I e- III miejsce 50 m st. dowolnym

Marchewka Maciej – II e – II miejsce 50m st. grzbietowym

Randzio Paweł- III d1- II miejsce 50 m st. klasycznym

W klasyfikacji drużynowej Wojewódzkich Mistrzostw w Pływaniu dziewczęta zajęły I miejsce, a chłopcy II miejsce.

 

II semestr

  1. Zimowy turniej piłki nożnej halowej chłopców – Ełk, 01.03.2018

I miejsce

  1. Zimowy turniej piłki nożnej halowej dziewcząt – Ełk, 08.03.2018

IV miejsce

  1. Mistrzostwa Powiatu Ełckiego na Ergometrze Wioślarskim -  Ełk, 09.03.2018r.

I miejsce w kategorii dziewcząt                IV miejsce w kategorii chłopców

  1. Półfinał Województwa w piłce nożnej chłopców – Mrągowo, 26.03.2018

II miejsce – awans do finału wojewódzkiego

  1. Mistrzostwa Województwa w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych – Szczytno, 16.04.2018r.

IV miejsce

  1. Półfinał Mistrzostw Województwa W-M SZS w piłce nożnej chłopców (5 – osobowa) – Szczytno , 24.04.2018

II miejsce – awans do finału wojewódzkiego

  1. Ligowe Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w piłce nożnej chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

I miejsce

      8.  Finał Wojewódzki  Licealiady Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku  Sportowego w Piłce Nożnej Chłopców – Giżycko, 19 czerwca 2018 r.

IV  miejsce