Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Siatkarki na podium

Dnia 4 listopada odbyły się cykliczne zawody o Mistrzostwo Powiatu Ełckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych.

W rywalizacji wzięło udział 8 szkół ponadpodstawowych z naszego miasta i powiatu..
Gospodarzem turnieju był Zespół Szkół Sportowych w Ełku, dysponujący nowoczesną halą z 3 sektorami, na których mogą być rozgrywane mecz siatkówki.
Nasza drużyna rozpoczęła zawody od dwóch wygranych bez straty seta z rówieśniczkami reprezentującymi CEM i ZS nr 6. Ostatni mecz w fazie grupowej niestety przegraliśmy w stosunku 1:2 z siatkarkami ZSS.
Wygrane w obu meczach pozwoliły naszym dziewczętom zakwalifikować się do kolejnego etapu turnieju.  

O awans do ścisłego finału, ponownie zadecydował tie-break, w którym lepsze okazały się zawodniczkom ZS nr 2.
Ostatni mecz turnieju z naszym udziałem, to rywalizacja o miejsce 3, gdzie przyszło nam zmierzyć się z reprezentantkami ZS nr 5. Bez większych problemów zakończyliśmy te spotkanie wygraną w stosunku 2:0, tym samym zajmując ostatecznie 3 miejsce w turnieju.

Skład dziewcząt reprezentujących I LO w Ełku: Nikola Mościcka, Matylda Ekstowicz, Patrycja Orlowska, Alicja Szymkiewicz, Dagmara Niewiarowska, Aleksandra Hanc, Julia Danowska, Laura Luberecka, Pola Kopiczko i Julita.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za walkę i życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach.