Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Siatkarze na drugim miejscu

3 listopada 2022 odbyły się zawody międzyszkolne w siatkówce chłopców. W rywalizacji wzięło udział 8 szkół ponadpodstawowych powiatu ełckiego.
 
Turniej odbył się w Zespole Szkół Sportowych. Zawody nasza drużyna rozpoczęła z przytupem wygrywając szybko 2:0 z ZS nr 6. Drugie spotkanie zawodnicy naszej szkoły po wyrównanej walce w drugim secie na przewagi wygrali 2:0 z ZSM-E,  tym zwycięstwem przypieczętowali awans do półfinału zawodów.
Trzecim i zarazem ostatnim meczem w fazie grupowej nasi siatkarze rozegrali z ZSS. To spotkanie przegrali 0:2, lecz ten wynik nie podłamał ich i już w fazie pucharowej w spotkaniu z ZS nr 1 wrócili do swojej dobrej dyspozycji z początku turnieju wygrywając 2:0. W finałowym spotkaniu  zawodnicy naszej szkoły ponownie spotkali z ZSS, które miało trochę odmienny przebieg niż to w fazie grupowej. Chłopacy walczyli o pozytywny wynik z ciężkim przeciwnikiem, lecz ostatecznie na tablicy wyników widniało 0:2 dla zawodników z ZSS. Ostatecznie turniej nasi zawodnicy skończyli na  2.miejscu.
W składzie znaleźli się: Adam Chwiedor, Kacper Pieńkosz, Kamil Rymarowicz, Krzysztof Kondracki, Oliwer Jaworowski,Jakub Kalinowski, Paskal Rozwalka,Macie Zyskowski,Kacper Rogowski,Gabriel Smoliński,Mateusz Iwaszko, Jan Kraśko.
 
Wszystkim zawodnikom dziękujemy, dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.