Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najlepsi na Ergometrze Wioślarskim

Mistrzostwa Powiatu Ełckiego Szkół Ponadpodstawowych na Ergometrze Wioślarskim.

 

25 marca na sali konferencyjnej Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Ełku odbyła się cykliczna impreza, podczas której młodzież z powiatu ełckiego rywalizowała na ergometrze wioślarskim. Współzawodnictwo odbywało się w czteroosobowych sztafetach  na dystansie 500 m. Do wyścigów przystąpiło pięć drużyn żeńskich i sześć męskich spośród szkół ponadpodstawowych naszego miasta. Walka była zacięta i dość wyrównana. Padło wiele rekordów indywidualnych. Kibice mogli zaobserwować mnóstwo pozytywnych emocji oraz wpaść w wir sportowego dopingu. Po podliczeniu czasów z czterech biegów poszczególnych zawodników i zawodniczek, okazało się, że zarówno chłopcy jak i dziewczęta reprezentujący I LO w Ełku, zdecydowanie zasłużyli aby stanąć  na najwyższym stopniu podium! 

W rywalizacji indywidualnej uczniowe „czerwonego” również zasługują na wyróżnienie, gdyż Maja Grzegorczyk z klasy II D okazała się najlepsza spośród wszystkich konkurentek, a Piotr Danieluk z klasy III AE1 indywidualnie zajął drugie miejsce.

 

Skład mistrzowskiej drużyny dziewcząt: 

Natalia Rakowska 3D

Maja Grzegorczyk 2D

Anna Dawidowska 3C1

Izabela Pajewska 3AE1

 

Skład mistrzowskiej drużyny chłopców:

Jacek Bagiński 3E1

Bartosz Grzesiuk 1C

Piotr Danieluk 3AE1

Aleksander Marchewka 3E1

Maja Grzegorczyk - nagroda indywidualna 

 

Piotr Danieluk - nagroda indywidualna