Uczniowie I LO w finale konkursu „Z ortografią na co dzień”

27 kwietnia 2021 r. odbył się II etap konkursów „Z poprawną polszczyzną na co dzień” oraz „Z ortografią na co dzień”. Naszą szkołę w tych potyczkach językowych reprezentowało 15. uczniów. Do finału konkursu „Z ortografią na co dzień” awansowali: Aleksandra Dźwilewska (IIAB), Michalina Przekop (IIAB), Maja Truszkowska (IID), Julia Tydman (IID) oraz Patryk Kostyk (IE).

Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursach, a zwycięzcom II etapu gratuluję oraz życzę powodzenia w finale.

Katarzyna Zajączkowska