MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku, Zespół Szkół nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Ełku, I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Olecku oraz VI Liceum Ogólnokształcące im. G. Narutowicza w Olsztynie organizują „MIĘDZYSZKOLNY KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO”.

Konkurs ma na celu:

• rozwijanie zainteresowań językiem angielskim,
  • podniesienie poziomu umiejętności językowych,
  • wyłonienie uczniów uzdolnionych językowo i wspieranie ich w nauce,
  •  motywowanie do dalszego samodzielnego pogłębiania wiedzy i umiejętności z zakresu języka angielskiego a przede wszystkim gramatyki oraz części leksykalnej.

Konkurs odbędzie się 12 kwietnia 2021 roku o godz. 9.00, przez stronę internetową testportal.pl.

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów klas I i II.

Więcej na temat konkursu w regulaminie.