KONKURS FOTOGRAFICZNY „CZERWONY W OBIEKTYWIE” - WYNIKI

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

CZERWONY W OBIEKTYWIE”

Konkurs został zorganizowany z okazji

75- LECIA

I LO IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W EŁKU

We wrześniu 1945 r. szkoła rozpoczęłswoją działalność jako Państwowe Gimnazjum Koedukacyjne.

W 1946 r. zmieniono nazwę na Państwowe Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące.

W 1965 r. z okazji obchodów 20-lecia szkoła otrzymała nowy sztandar i imię Stefana Żeromskiego.

Od momentu powstania szkoły pokolenia uczniów i nauczycieli tworzą jej historię.

Liceum odnosi duże sukcesy w różnorodnych konkursach, olimpiadach i zawodach. Zajmuje wysokie miejsca w rankingach. Uczniowie wraz z nauczycielami aktywnie działają w środowisku lokalnym. Udzielają się w wydarzeniach i uroczystościach organizowanych w mieście i okolicy.

I LO im. Stefana Żeromskiego w Ełku od początku istnienia godnie reprezentuje swoje miasto oraz współtworzy jego historię.

Konkurs

Budynek „czerwonego ogólniaka” jest częścią miasta i ważnym jego elementem. Warto go uwiecznić na fotografii. Dlatego z okazji 75-lecia szkoły został zorganizowany konkurs fotograficzny „Czerwony w obiektywie”.

Oto jego wyniki:

I miejsce zdobyła Martyna Grzesiuk za zdjęcie „Żywioły”

II miejsce – Victoria Dawid – zdjęcie „Szkoła”

III miejsce – Franciszek Kowalewski – zdjęcie „Gałęzie wiedzy”

Wyróżnienia:

Natalia Cebeterewicz

Dominika Głowienka

Wiktoria Michalak

Jakub Piotrowski

Katarzyna Suwalska

Rozdanie nagród odbędzie się w

PONIEDZIAŁEK -08.03.2021

o godz. 10.00

w świetlicy szkolnej z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Konkurs

Patronat konkursu: