Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

CEMS Chance XIX rekrutacja

Drodzy uczniowie klas pierwszych!

W imieniu CEMS Club Warszawa, organizacji non-profit działającej przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pragniemy zaprosić Was do udziału w XIX edycji projektu CEMS Chance, która odbędzie się w terminie 17 kwietnia do 22 maja 2021 roku

 W poprzednich edycjach wydarzenia zapraszaliśmy młodzież do Warszawy. Podczas 5‑dniowego pobytu uczestnicy brali udział w warsztatach edukacyjnych, spotkaniach z inspirującymi osobami, mieli możliwość zwiedzenia miasta, czekały też na nich inne fantastyczne atrakcje. Zapewnialiśmy nocleg i wyżywienie, a jedyne koszty ponoszone przez uczestnika dotyczyły przejazdu do i z Warszawy. Z powodu pandemii koronawiursa zdecydowaliśmy się całkowicie zmienić formę wydarzenia. Uczniowie będą mieli okazję wzięcia udziału w programie mentoringowym. W okresie od 17 kwietnia do 22 maja 2021 r. każdy uczestnik odbędzie cztery spotkania za swoim mentorem. W czasie spotkań będzie poruszanych wiele kwestii dotyczących rozwoju i edukacji. To dobra okazja dla młodych osób, często niepewnych, co chcą robić w przyszłości, aby zadawać pytania i mieć u boku kogoś, kto przeszedł już ten etap w życiu, może doradzić i opowiedzieć o własnych doświadczeniach. Zwieńczenie programu odbędzie się 22 maja 2021 r. Będzie to podsumowanie spotkań oraz cały dzień warsztatów, spotkań z psychologami i ekspertami. 

Rekrutacja do projektu odbędzie się od 15 lutego do 19 marca 2021 r. poprzez formularz pod linkiem: https://form.typeform.com/to/tYdjv4fv, który jest również zamieszczony na naszym facebookowym fanpage'u oraz na naszej stronie internetowej:  

https://www.facebook.com/CEMSchance  
http://cemschance.pl/ 

 Załączona prezentacja zawiera bardziej szczegółowe informacje na temat projektu.    

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy pod następujący adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  w tytule wpisując CEMS Chance rekrutacja.