Diamentowy projekt Michała Kizlinga.

Nasz absolwent, Michał Kizling, matura 2010, został laureatem trzeciej edycji programu Diamentowy Grant!

Michał, absolwent klasy biologiczno-chemicznej, obecnie student Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, opracował projekt na temat: "Zastosowanie nanostrukturalnych kompozytów węglowych w enzymatycznych ogniwach paliwowych i biosensorach". Projekt Michała startował w kategorii "Nauki ścisłe i techniczne".

"Tematy badań oceniane były przez ekspertów przede wszystkim pod kątem ich wartości naukowej. Komisja pod uwagę brała też osiągnięcia studenta. Wpływ na ocenę miała również zasadność planowanych kosztów oraz możliwość realizacji projektu." - czytamy na stronach Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wyróżniono 86 projektów.

Michale, gratulujemy i życzymy powodzenia!

Michał we wrześniu będzie u nas na praktykach szkolnych, więc wszyscy będziemy mogli dopytać go o szczegóły :)