Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia do szkoły na rok szkolny 2020/2021

Lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia do szkoły na rok szkolny 2020/2021

KLASA  A  (j. pol.-geogr.-j.obcy)
Lp Nazwisko, imię
1 Banasiak Wiktoria
2 Bartoszewicz Emil
3 Baumstark Emilia
4 Fadrowska Oliwia Maria
5 Filipkowska Joanna
6 Godlewski Karol
7 Jabłońska Julia
8 Jankowska Weronika
9 Kalinowska Anna
10 Klepacki Piotr
11 Kowaluk Julita
12 Lewandowska Anna
13 Magiera Patrycja
14 Magnuszewska Iwona
15 Makarewicz Oliwia
16 Marcińczyk Martyna
17 Mięczkowska Julia
18 Modzelewska Kornelia
19 Mróz Małgorzata
20 Obara Mikołaj
21 Pankowska Maja
22 Piwowarska Zuzanna Maria
23 Sawicka Oliwia
24 Sobolewska Martyna
25 Surgiewicz Wiktor
26 Surowik Martyna
27 Szwyderski Marek
28 Zimnoch Natalia
KLASA B  (j.pol.-hist.-j. obcy)
Lp Nazwisko, imię
1 Bałdyga Oliwia
2 Białobrzeska Natalia
3 Doliwa Kinga
4 Jankowska Wiktoria
5 Jarocki Jakub
6 Kaczkieło Malwina
7 Klimowicz Michalina
8 Krakowska Zuzanna
9 Lubieniecka Martyna
10 Łaguna Oliwier
11 Makowska Karolina
12 Miezianko Weronika Julia
13 Niebrzydowska Julia
14 Olszewska Maria Magdalena
15 Prusko Jan Mikołaj
16 Sobolewska Oliwia
17 Statkiewicz Ewa
18 Szewczuwianiec Wiktoria
19 Szlaszyńska Julia
20 Warywocki Jan Ksawery
21 Zawadzki Gabriel
22 Zientek Aleksandra
23 Zyskowska Natalia
KLASA C  (matem.-fiz.-j.obcy)
Lp Nazwisko, imię
1 Borkowski Jakub
2 Borusiewicz Weronika
3 Buksa Mateusz
4 Chwiedor Adam
5 Dzierżanowski Jakub
6 Gałecki Mateusz
7 Grajewski Igor
8 Iwaszko Mateusz
9 Kudzin Oliwia
10 Leonarczyk Karina
11 Liszewski Stanisław Jan
12 Łabanowski Oskar
13 Nagórka Natalia
14 Ostrowska Julia
15 Pieńkosz Kacper
16 Poniatowski Cyprian
17 Prokopczuk Natalia
18 Ramotowski Patryk
19 Rogalska Kamila
20 Sakowicz Julia
21 Siemieniewicz Jakub
22 Skulimowski Sebastian
23 Sosnowska Aleksandra
24 Stupak Weronika
25 Urbanowicz Filip
26 Wołynko Aleksander
27 Wszeborowska Zofia
28 Żakowicz Maja
KLASA D  (biol.-chem.-j.obcy)
Lp Nazwisko, imię
1 Bednarek Julia
2 Budukiewicz Zuzanna
3 Chilicka Natalia
4 Chmielewska Emilia
5 Czerwonka Joanna
6 Dawid Victoria
7 Ejzel Zofia
8 Herbszt Aleksandra
9 Jarosz Zuzanna
10 Kawecka Weronika
11 Konopka Weronika
12 Kopiczko Pola
13 Kotliński Michał
14 Kowzon Gabriela
15 Łada Katarzyna
16 Modzelewski Piotr
17 Nikonowicz Zuzanna
18 Orłowska Patrycja
19 Orzechowska Nikola
20 Policha Marcin
21 Pryzmont Piotr
22 Rogińska Laura
23 Sarnacka Julia Emilia
24 Szymkiewicz Alicja
25 Tomala Monika
26 Torebko Mikołaj
27 Wajda Zofia
28 Wojciechowska Urszula
KLASA  E  (matem.-geogr.-j.obcy)
Lp Nazwisko, imię
1 Brzuzy Aleksander
2 Bujnowski Adam Krystian
3 Chylińska Wiktoria
4 Cwingelberg Maja
5 Dowolnia Maria
6 Gorlo Filip
7 Kałęka Oskar
8 Karczewska Kaja
9 Kiersztyn Gabriela
10 Kosiorek Oliwia
11 Kostyk Patryk
12 Kowalewski Franciszek
13 Krukowska Anna
14 Kruszniewski Paweł
15 Lewkowicz Dawid
16 Łuciuk Wiktoria
17 Maliszewska Nadia
18 Mik Bernard
19 Nartowicz Julia
20 Niedużak Daria
21 Orzechowski Adam
22 Piotrowski Cyprian
23 Ramotowska Adrianna
24 Romanowska Nikolina
25 Syryca Martyna
26 Truchel Benjamin
27 Waszkiewicz Aleksandra
28 Zawistowski Michał