Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Paryż olśniewa - fotorelacja

Prezentujemy kilka zdjęć z wycieczki uczniów "Czerwonego" do Paryża. Wyjazd odbył się we wrześniu 2012r.

Tak o Paryżu napisała Aleksandra Woźniak - uczestniczka wycieczki:

"Paryż – miasto snów, zakochanych, stolica mody, ojczyzna perfekcjonizmu i niedoścignionej sztuki. „Choć fale nim miotają, nie tonie.” Dla nas, uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Ełku, wrześniowy wyjazd do francuskiej stolicy był okazją  do bliższego poznania kultury i mentalności Francuzów, jak również obcowania z paryską sztuką i architekturą."

Czytaj więcej: Paryż olśniewa - fotorelacja

Wycieczka w Tatry i Pieniny 2013

Przygoda z górami

Na początku czerwca 2013 roku młodzi podróżnicy z naszej szkoły z bliska przyglądali się krajobrazom Tatr i Pienin, znanym z lekcji geografii. Czyż jest lepszy sposób na wytłumaczenie roli wody w procesach rzeźbotwórczych w górach niż lekcja w Dolinie Kościeliskiej, Jaskini Mroźnej czy w czasie  spływu Przełomem Dunajca?

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Organizator wycieczki – Agata Urbańska

Opiekunowie – Iwona Malinowska i Elżbieta Wesołowska

No photos found in album.

 

Mikołajki 2012-12-06

Mikołajki w Ełckim Domu Dziecka (2012-12-06)

W ramach akcji „I ty możesz zostać Św. Mikołajem” organizowanej na rzecz dzieci z ełckiego Domu Dziecka, uczniowie  I Liceum Ogólnokształcącego  przygotowali 40 paczek świątecznych ze słodyczami i artykułami szkolnymi. Akcja  trwa  od 11 lat opiekunem akcji jest pani Anna Mierzejewska.

Prezentujemy kilka zdjęć ze spotkania z dziećmi z ełckiego Domu Dziecka.

Czytaj więcej: Mikołajki 2012-12-06