Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasze siatkarki na Mistrzostwach Powiatu - listopad 2013

Dnia 14 listopada odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt. Nasza reprezentacja ( w nowych strojach) godnie walczyła. Dziewczyny fazę grupową przeszły bez żadnej porażki, a były to mecze z trudnymi przeciwniczkami.

Pierwszy mecz tej fazy zawodów grałyśmy z Zespołem Szkół nr 3, zeszłorocznymi v-ce mistrzyniami, a drugi mecz z Zespołem Szkół nr 2, który zawsze prezentuje dobry poziom. Oba te mecze wygrałyśmy bez straty seta. Potyczka w półfinale z Zespołem Szkół nr 6 okazała się trudniejsza niż przypuszczałyśmy. Dziewczyny z ZS nr 6 okazały się trudnym rywalem i przegrałyśmy:( Walkę o trzecie miejsce, znowu z ZS nr 3, wygrałyśmy bez dwóch zdań.

Siatkówka dziewcząt w szkołach ponadgimnazjalnych w Ełku jest bardzo wyrównana. Rok rocznie trudno jest przewidzieć kto będzie pretendował o miano mistrza.

Tym bardziej brązowy medal w Ełku  bardzo cieszy i jest dobrą prognozą na kolejne lata. Nasza drużyna jest ,,młoda” i rokująca nadzieję. Lubimy się i ta atmosfera przenosi się na boisko.

No photos found in album.