Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia dodatkowe (pozalekcyjne)

  • Drukuj
Zajęcia dodatkowe realizowane w I LO w I semestrze roku szkolnego 2018/2019
         
lp. Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia Godzina Rodzaj realizowanych zajęć (nazwa)
1 Marcinkiewicz Wiesława środa 14:30 - 15:15 Przygotowujące do maturyz fizyki.
2 Marcinkiewicz Wiesława poniedziałek 14:30-16:00 Zajęcia rozszerzające wiedzę z fizyki
3 Marcinkiewicz Wiesława poniedziałek 8:00- 8:45 Zajęcia dodatkowe z bieżących tematów- uzupełniające i roszerzające wiedzę z fizyki
4 Nowosad Irena środa 13:30-14:25 Zajęcia przygotowujące do matury z geografii
5 Justyna Lanckowska poniedziałek 14.25-15.10 Zajęcia przygotowujące do matury z historii.
6 Marta Hoffmann wtorek 9.40 - 10.35 Zajęcia poszerzające wiedzę i mające na celu przygptpwanie do matury
7 Marta Hoffmann wtorek 13.40 - 14.25 Zajęcia przygotowujące do DSDII i do matury
8 Dariusz Lewandowski poniedziałek 14:30-15:15 Zajęcia przygotowujące do matury z informatyki
9 Maria Ogórkis czwartek 14.30- 15.15 Zajęcia przygotowujące do matury z chemii
10 Mierzejewski Andrzej poniedziałek, środa P16:00-17:00 Ś15:00-16:00 Piłka nożna
11 Mierzejewski Andrzej poniedziałek, środa P16:00-17:00 Ś16:00-17:00 Gry zespołowe
12 Maciej Kosiorek czwartek 15:00-17:00 Pilka siatkowa
13 Mikłosz Urszula czwartek lub w zależności od potrzeb 14:20-15:10 młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo
14 Piwowarczyk Robert wtorek 8:00-8:45 Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego.
15 Cimochowska Agnieszka minimum raz w tygodniu - Opieka nad Szkolnym Klubem Wolontariuszy
16 Malinowska Iwona  minimum raz w tygodniu   Szkolny Klub Wolontariuszy I LO Ełk
17 Paulina Ćwiek-Dobkowska, Maciej Kosiorek wtorek 15:15-17:30 Piłka siatkowa
18 Grażyna Biernot-Lendo poniedziałek 13:40-14:25 Zajęcia dodatkowe z matematyki
19 Grażyna Biernot-Lendo czwartek 14:30-15:15 Zajęcia dodatkowe z matematyki
20 Grażyna Biernot-Lendo czwartek 10:45-11:30 Konsultacje z matematyki
21 Grażyna Biernot-Lendo poniedziałek - raz w miesiącu 14:30-15:15 Matematyczne Koło Redakcyjne
22 Ewelina Bujnowska  wtorek raz w miesiącu 13.40- 15.40 Zajęcia przygotowujące do matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.
23 Ewelina Bujnowska czwartek 13.40-15.00 Zajęcia  przygotowujące do olimpiady z języka angielskiego
24 Dorota Ziajko wtorek 8.00-8.45 Zajęcia dodatkowe z matematyki
25 Dorota Ziajko wtorek 14.30-15.15 Zajęcia dodatkowe z matematyki
26 Dorota Ziajko czwartek 14.30-15.15 Zajęcia dodatkowe z matematyki
27 Joanna Bobrek poniedziałek 12.45 - 13.30 Zajęcia przygotowujące do matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.
28 Alicja Bogdan czwartek 18-19 Zajęcia fitness
29 Paulina Ćwiek- Dobkowska wtorek 15-16 Piłka siatkowa
31 Katarzyna Zajączkowska piątek 8.55 - 9.40 Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego.
32 Malinowska Elżbieta poniedziałek 8.00-8.45  Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego na poziomie podstawowym.
33 Malinowska Elżbieta wtorek 9.50-10.35 Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego na poziomie podstawowym.
34 Mik Ewa w zależności od możliwości zainteresowanych ustalana na bieżąco Zajęcia przygotowujące do olimpiady języka angielskiego
35 Jelska Katarzyna środa 13:40-15:00 Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki na pozimie rozszerzonym.
36 Jarosław Jelski poniedziałek lub środa 14:30 - 15:15 Zajęcia przygotowujące do matury i olimpiady historycznej
37 Sławomir Marchlewski przynajmniej raz na tydzień   Zajęcia przygotowujące do olimpiady języka francuskiego