Nowa witryna WWW

Czy podoba Ci się nowy serwis I LO im. S. Żeromskiego w Ełku?

1 możliwych do oddania głosów

jVS by www.joomess.de.

Stowarzyszenie Adelfi

• 2016r. „Warsztaty rękodzieła artystycznego”- realizowanie projektu w ramach Miejskiego Programu Regrantingowego „Ełk, Tu działam” realizowanego przez stowarzyszenie Adelfi w ramach Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja.

Warsztaty

Warsztaty prowadzili specjalnie zaproszeni goście. Podczas warsztatów nasza młodzież nauczyła się tworzyć artystyczne ozdoby świąteczne, które następnie zostały sprzedane na kiermaszach charytatywnych.

•2016r.  „Charytatywny Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej w Ełku” -”- realizowanie projektu w ramach Miejskiego Programu Regrantingowego „Ełk, Tu działam” realizowanego przez stowarzyszenie Adelfi w ramach Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja.

W ramach realizowania tego projektu uczniowie zorganizowali turniej piłki siatkowej na terenie I Liceum Ogólnokształcącego w Ełku. Podczas zawodów odbyła się również zbiórka pluszowych zabawek, które zostały przekazane do Domu Samotnej matki w Ełku.

• 2017r. „Życie na pełnej petardzie, czyli co jeść?”- realizowanie projektu w ramach Miejskiego Programu Regrantingowego „Ełk, Tu działam” realizowanego przez stowarzyszenie Adelfi w ramach Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja.

W ramach realizowania tego projektu  uczniowie uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez propagatorkę zdrowego żywienia p.Małgorzatę Meller. Podczas zajęć uczniowie poznali tajniki zdrowego żywienia oraz jego wpływu na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.