Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Nowa witryna WWW

Czy podoba Ci się nowy serwis I LO im. S. Żeromskiego w Ełku?

1 możliwych do oddania głosów

jVS by www.joomess.de.

Po lekcjach Pasje

Wśród nas jest wielu pozytywnie zakręconych ludzi… Takich, którym się chce! Mają czas na działalność wolontariacką, malują, piszą wiersze, odnoszą sukcesy w sporcie,  prowadzą interesujące blogi, nagrywają filmy, robią piękne zdjęcia, spełniają się jako aktorzy… Zresztą sami wiecie, znacie wielu spośród nich. Są też tacy, którzy nie chwalą się swoją pozaszkolną działalnością.     

Pomyśleliśmy sobie, że warto byłoby, aby ci ciekawi ludzie, którym się chce, mieli szansę pochwalić się swoimi dokonaniami. Dlatego postanowiliśmy zaprezentować ich sylwetki, dokonania, prace na naszej stronie.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się pochwalić swoją działalnością, twórczością, dokonaniami – opowiedzcie nam swoją historię lub umieśćcie swoje prace w naszej galerii.

Pierwszą zaprezentowaną osobą jest Magdalena Kozłowska z IIIb, o której mówią w „Dzień dobry TVN”, że jest najmłodszą polską menagerką!

 

Magdalena

Magdalena Kozłowska z IIIB od kilku lat realizuje swoje marzenia. Jako dziesięciolatka rozpoczęła działalność menadżerską. Swoją przygodę z show biznesem rozpoczęła od pracy w impresariacie Agnieszki Włodarczyk. Wydaje się to zupełnie nieprawdopodobne, a jednak jest prawdą! Dziś wspiera karierę wielu znanych osób.

Czytaj więcej: Magdalena