Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Nowa witryna WWW

Czy podoba Ci się nowy serwis I LO im. S. Żeromskiego w Ełku?

1 możliwych do oddania głosów

jVS by www.joomess.de.

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW I LO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Data

Miejsce

Nazwa zawodów

Osiągnięcia

19.10.2018

Ełk

 

Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Piłce nożnej chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

II miejsce

23.10.2018

Ełk

Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Pilce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

I miejsce

24.10.2018

Ełk

Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Pilce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

I miejsce

28.11.2018

Ełk

Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Koszykówce Chłoców Szkół Ponadgimnazjalnych

III miejsce

10.10.2018

Ełk

Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Przełajowych Biegach Sztafetowych Dziewcząt

I miejsce

10.10.2018

Ełk

Mistrzostwa powiatu Ełckiego w Przełajowych Biegach Sztafetowych Chłopców

III miejsce

04.10.2018

Ełk

Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt

I miejsce

04 10.2018

Ełk

Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego Chłopców

II miejsce

05.12.2018

Ełk

Mistrzostwa Rejonu VI w Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce

10.12.2018

Olecko

Mistrzostwa Województwa W-M SZS w Pływaniu

I miejsce drużynowo dziewcząt

III miejsce drużynowo chłopców. 50 m st. klasyczny: Paulina Białecka I miejsce; Mateusz Wojtkielewicz II miejsce;

50 m st. grzbietowy: Michalina Biernacka - I miejsce; Lena Gryżewska II miejsce;

50 m st. dowolny: Mateusz Wiecheć I miejsce; Weronika Albin – I miejsce; Weronika Dyszkiewicz II miejsce;

50 m st. motylkowy: Aleksandra Kaszkiel I miejsce; Adrian Wnorowski III miejsce;

I miejsce sztafeta dziewcząt 6x50m;

III miejsce sztafeta chłopców.

18.12.2018

Gołdap

Mistrzostwa Rejonu VI w Piłce Siatkowej Chłopców

II miejsce

13.12.2018

Szczytno

Mistrzostwa Regionu III - Półfinał III w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjanych

I miejsce - awans do finału wojewódzkiego

05.03.2019

Gołdap

Mistrzostwa Regionu III - Półfinał III w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjanych

II miejsce - awans do turnieju barażowego

01.03.2019

Ełk

Turniej piłki nożnej halowej szkół ponadgimnazjalnych i wyższych chłopców

I miejsce

08.03.2019

Ełk

Turniej piłki nożnej halowej szkół ponadgimnazjalnych i wyższych dziewcząt

III miejsce

15.03.2019

Ełk

X Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych na Ergometrze Wioślarskim Dziewcząt

I miejsce

15.03.2019

Ełk

X Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych na Ergometrze Wioślarskim Chłopców

II miejsce

28.05.2019

Olsztyn

Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

III miejsce

30.05.2019

Olsztyn

Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

III miejsce