Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Nowa witryna WWW

Czy podoba Ci się nowy serwis I LO im. S. Żeromskiego w Ełku?

1 możliwych do oddania głosów

jVS by www.joomess.de.

Osiągniecia uczniów w roku szkolnym 2019/2020

l.p.

Pełna nazwa olimpiady / konkursu

Etap

Ilość uczestników

Osiągnięcia (imię i nazwisko, klasa, opis osiągnięcia)

1

"Z poprawną polszczyzną na co dzień"

I

29

Awans do II etapu konkursu: Patrycja Mrozowska (kl. IB), Michalina Przekop (kl. IB), Julia Tydman (kl. IB) oraz Katarzyna Komorowska (kl. III C)

 

II

4

Michalina Przekop (kl.IB) oraz Julia Tydman (kl.ID) - laureatki IV miejsca XVIII Ogólnopolskiego Konkursu„Z poprawną polszczyzną na co dzień…”

2

"Z ortografią na co dzień"

I

23

Awans do II etapu konkursu: Olga Bujnowska (kl. IA1), Kornelia Kiełczewska (kl. IA1), Aleksandra Dźwilewska (kl. IB), Paweł Kadłubowski (kl. I B), Michalina Przekop (kl. IB), Martyna Gorlo (kl. IC), Maja Truszkowska (kl. ID), Julia Tydman (kl. ID), Kacper Wszeborowski (kl. IIC1), Martyna Kmita (kl. IIIE) i Martyna Olender (kl. IIIE)

 

II

11

Julia Tydman (kl.ID) - laureatka miejsc od 1. do 3. XIV Ogólnopolskiego Konkursu „Z ortografią na co dzień…”; Michalina Przekop (kl.IB) - laureatka IV miejsca XIV Ogólnopolskiego Konkursu  „Z ortografią na co dzień…”

3

Maks Matematyczny

 

20

Błażej Marciniak(1c1) laureat -1 m. w woj., 5 w kraju, wynik bardzo dobry: Jakub Sieńkowski(1c1),Mateusz Mikołajczyk(1c1), Karol Kujawski (1c), wynik dobry:Klimach(1c),Jaworowski(1c), Jan Kamiński(1c1),Lukasz Pacholski(1c1), Jakub Lutyński(3c1), Bartosz Mróz(3c1),Rafał Merchelski(3c1)

4

Akademicki Konkurs Języka Rosyjskiego

szkolny

10

Awans do II etapu-Angelika Zapilaj z kl.2C2

5

XLIII Olimpiada Języka Francuskiego

szkolny

10

Awans do etapu okręgowego: Maja Piekarska k. III C1

6

XLVI Olimpiada Geograficzna

I

1

Finalista: Przemysław Sadowski (91%) -klasa IIIE

7

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” - matematyka

I

1

Awans do II etapu: Jakub Puzio kl. 2c2

8

44. Olimpiada Języka Angielskiego

I

28

-

9

66 Olimpiada Chemiczna

I

1

Awans do I etapu: Artur Jarosz kl. 1 C1

10

XLVI Olimpiada Historyczna

okręgowy

2

Awans do etapu okregowego Jędrzeja Makuszewskiego i Szymona Ropla z klasy IIIB

11

Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

szkolny

3

-

12

Olimpiada Artystyczna

szkolny

1

-

13

Olimpiada Chemiczna

II

1

Awans do II etapu: Artur Jarosz kl. 1 C1

14

Konkurs matematyczny - MAT

 

29

W kategorii klas pierwszych:
- wynik bardzo dobry osiągnęli:
Błażej Marciniak z klasy 1C1 – 1 miejsce w województwie i 55 w kraju
Mateusz Mikołajczyk z klasy 1C1– 2 miejsce w województwie i 58 w kraju
Jan Kamiński z klasy 1C1 - 3 miejsce w województwie i 71 w kraju
Martyna Gorlo z klasy 1C - 5 miejsce w województwie i 123 w kraju
- wynik dobry uzyskali:
Jakub Bugała z klasy 1C ( 14 w województwie; 77,7% prawidłowych odpowiedzi)
Amadeusz Rozmus z klasy 1C ( 22 w województwie; 75% prawidłowych odpowiedzi)

W kategorii klas drugich:
- wynikiem bardzo dobrym może poszczycić się:
Jakub Puzio z klasy 2C2 – 1 miejsce w województwie i 29 w kraju
- wynikiem dobry natomiast (76-77% prawidłowych odpowiedzi):
Kacper Wszeborowski z klasy 2C1 (8 miejsce w województwie)
Krzysztof Falaciński z klasy 2C2 (9 miejsce w województwie)
Krzysztof Łuszczyński z klasy 2C2 (9 miejsce w województwie)
Bartosz Hermanowski z klasy 2C1 (11 miejsce w województwie)
Jakub Skowroński z klasy 2C2 (11 miejsce w województwie)

W kategorii klas trzecich:
Wynik dobry uzyskały dwie osoby:
Weronika Dyszkiewicz z klasy 3C2 i Konrad Skóra z klasy 3C1 plasując się na 5. i 6. miejscu w województwie.

15

Konkurs ,,Alfik Matematyczny"

 

12

1. Krzysztof Falaciński-2C2- 1 miejsce w województwie, 79 w kraju
2. Jan Borowy- 2C1- 10 miejsce w województwie, 392 w kraju
3. Kacper Kulesza- 3E- 5 miejsce w województwie, 338 w kraju
4. Bartosz Hermanowski- 2C1- 13 miejsce w województwie, 460 w kraju
5. Barbara Milewska- 2C2- 5 miejsce w województwie, 246 w kraju
6. Hubert Truniarz- Jurek- 1E- 11 miejsce w województwie, 948 w kraju
7. Martyna Gorlo- 1C- 2 miejsce w województwie, 179 w kraju
8. Bartosz Mróz- 3C1- 2 miejsce w województwie, 285 w kraju
9. Błażej Marciniak- 1C1- 3 miejsce w województwie, 274 w kraju
10. Konrad Artur Skóra- 3C1- 3 miejsce w województwie, 310 w kraju
11. Jan Kamiński- 1C1- 4 miejsce w województwie, 290 w kraju
12. Jakub Puzio- 2C2- 4 miejsce w województwie, 195 w kraju

16

Matematyka Stosowana

I

24

Finaliści: ( 6 drużyn po 2 osoby = 12 osób)
Krzysztof Falaciński i Kacper Kopyciński z klasy 2c2 ( 39 punktów)
Barbara Milewska i Jakub Puzio z klasy 2c2 (35 punktów)
Jakub Bukowski i Jan Kamiński z klasy 1C1 (35 punktów)
Jakub Lutyński i Oliwier Stańczuk z klasy 3C1 (34 punkty)
Konrad Skóra i Maksymilian Symko z klasy 3C1 (30 punktów)
Martyna Gorlo i Amadeusz Rozmus z klasy 1C (28 punktów)

17

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

I

13

Półfinalistka - Maja Piekarska z klasy 3C1

18

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

II

1

Maja Piekarska z klasy 3c1 została finalistką

19

Kangur Matematyczny

 

34

Martyna Gorlo 1C- bardzo dobry ; Jakub Bugała 1C- wyróżniony ; Jakub Kalinowski 1C- wyróżniony ;Błażej Marciniak 1C1- bardzo dobry ; Jan Kamiński 1C1- wyróżniony; Jakub Sieńkowski 1C1- wyróżniony; Wiktoria Serwatka 1E1- wyróżniona ; Jan Borowy 2C1- wyróżniony ; Jakub Puzio 2C2- wyróżniony ; Natalia Safiejko 2C2- wyróżniona ; Barbara Milewska 2C2- wyróżniona ; Kacper Kulesza 3E- wyróżniony; Filip Borsukiewicz 3E- wyróżniony

20

Ogólnopolski Konkurs
Języka Angielskiego „FOX 2020”

I

 

Kacper Rogowski - nagrodę II stopnia; Emilia Sakowska, Agata Dąbrowska,
Amadeusz Rozmus, Marcin Klimach i Paweł Kadłubowski – nagroda III stopnia.