Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podsumowanie wyników matury 2014

Spis treści

Opracowanie wyników matury 2014 w I LO w Ełku

 Egzamin maturalny w roku 2013/2014 w I LO w Ełku wypadł bardzo dobrze. Do egzaminu maturalnego przystąpiło 175 zdających. Wszyscy uczniowie naszej szkoły (100%) otrzymali świadectwa maturalne.

 Uczniowie przystąpili do  egzaminu maturalnego z przedmiotów obowiązkowych (j. polski, matematyka, język obcy nowożytny na poziomie podstawowym) oraz do egzaminów dodatkowych na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

W powiecie ełckim do egzamin maturalny zdawało 812 uczniów. 22% tej grupy stanowili uczniowie naszej szkoły, więc rezultaty maturzystów naszego powiatu to w dużej części wyniki naszych uczniów.

Szczegółowe informacje o wynikach uczniów I LO i szkół z powiatu ełckiego  można znaleźć na stronie OKE w Łomży:

http://www.oke.lomza.pl/images/pliki/matura/sprawozdanie/powiaty/2014/2805.pdf

Przedstawione poniżej procentowe wyniki naszych abiturientów w porównaniu z wynikami uczniów z całego powiatu, województwa i kraju pozwalają oszacować ich szanse na studia na prestiżowych uczelniach.