Podsumowanie wyników matury 2014

Opracowanie wyników matury 2014 w I LO w Ełku

Egzamin maturalny w roku 2013/2014 w I LO w Ełku wypadł bardzo dobrze. Do egzaminu maturalnego przystąpiło 175 zdających. Wszyscy uczniowie naszej szkoły (100%) otrzymali świadectwa maturalne.

Uczniowie przystąpili do  egzaminu maturalnego z przedmiotów obowiązkowych (j. polski, matematyka, język obcy nowożytny na poziomie podstawowym) oraz do egzaminów dodatkowych na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

W powiecie ełckim do egzamin maturalny zdawało 812 uczniów. 22% tej grupy stanowili uczniowie naszej szkoły, więc rezultaty maturzystów naszego powiatu to w dużej części wyniki naszych uczniów.

Szczegółowe informacje o wynikach uczniów I LO i szkół z powiatu ełckiego  można znaleźć na stronie OKE w Łomży:

Przedstawione poniżej procentowe wyniki naszych abiturientów w porównaniu z wynikami uczniów z całego powiatu, województwa i kraju pozwalają oszacować ich szanse na studia na prestiżowych uczelniach.