Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Dla rodziców

    treść dla rodziców

    Liczba artykułów:
    3
  • Kontakt

    treść kontaktu

    Liczba artykułów:
    1
  • Aktualności
    Liczba artykułów:
    1
  • O szkole
    Liczba artykułów:
    5
  • Zakładki
    Liczba artykułów:
    0
  • Slider
    Liczba artykułów:
    1
  • Strefa kandydatów do szkoły
    karta
    Liczba artykułów:
    0
  • Dla uczniów
    Liczba artykułów:
    3
    • Nasze osiągnięcia

      treść o naszych osiągnięciach

      Liczba artykułów:
      2
      • Olimpiady i konkursy

        Najważniejsze osiagnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

        Warmińsko – Mazurskie Zawody Matematyczne:

        Rafał Kulik (3C) – laureat; Maciej Pogorzelski (3C), Patryk Olszewski (3A), Patryk Wiśniewski (2D2) – wyróżnieni finaliści

        Nagrodami są indeksy na wydział matematyczno-informatyczny UW-M w Olsztynie.

        Sebastian Czyżewski (3A), Aleksandra Oszmian (3C), Weronika Kijewska (3E) – pozostali finaliści

        Konkurs „Matematyka stosowana” organizowany przez Politechnikę Białostocką:

        Patryk Olszewski (3A), Sebastian Czyżewski (3A), Rafał Kulik (3C), Maciej Pogorzelski (3C) – wtróżnieni finaliści finaliści

        Zdobyli oni indeksy na dowolny kierunek na Politechnice Białostockiej.

        Oliwia Kierznowska (3A), Szymon Kisielewski (3A), Filip Kuźnicki (2D1), Patryk Wiśniewski (2D2), Szymon Augustynowicz (2C), Daniel Wroczyński (2C) – pozostali finaliści

        Konkurs matematyczny MAT:

        Wyróżnienia otrzymali:      klasy pierwsze: Filip Borsukiewicz (III m. w woj.), Rafał Merchelski (IV m. w woj.);    klasy drugie: Szymon Augustynowicz (I m. w woj., XV m. w kraju), Łukasz Kondracki, Daniel Wroczyński (VI m. w woj., VIII m. w kraju), Michał Radzewicz (VIII m. w woj.);    klasy trzecie: Rafał Kulik (IV m. woj.), Daniel Raulin, Maciej Pogorzelski (IX m. w woj.)

        Alfik Matematyczny:

        Maj Piekarska (1C1) – IV m. w woj.; Daniel Wroczyński (2C) – II m. w woj.;

        Szymon Augustynowicz (2C) – IV m. w woj.; Łukasz Kondracki (2C) – V m. w woj.; Emilia Bobowska (2B) – VII m. w woj.; Michał Radziewicz (2C) – XI m. w woj.;

        Daniel Wiszowaty (2A) – XIV m. woj.

        Maks Matematyczny:

        Wiktoria Surynt (2E) – II m-ce w woj.; Jakub Lutyński (1C1) – III m-ce w woj.;  Maksymilian Symko (1C1) – V m-ce w woj.; MartynaKmita (1E), Rafał Merchelski (1C1) – VI m-ce w woj.; Sebastian Czyżewski (3A) – II m-ce w woj.; Oliwia Kierznowska (3A) – IV m-ce w woj.; Alan Ponichtera (3A) – VI m-ce w woj.

        Kangur Matematyczny:

        Maja Piekarska (1C1) – wynik bardzo dobry (najlepszy w regionie)

        Wyróżnienia: Filip Borsukiewicz, Kacper Kulesza (1E); Martyna Rynkowska, Bartosz Mróz, Rafał Merchelski (1C1); Marcin Dadura, Łukasz Kondracki, Michał Radzewicz (2C); Aleksandra Orzechowska (2E)

        Konkura matematyczny „Koła Trójkąta” – org. czasopismo „Świat Matematyki”:

        Anna Stachurka (3C), Jakub Stankiewicz (3C) – wyróżnienie

        Konkurs matematyczny „Diamentowy Indeks AGH”:

        Patryk Wiśniewski (2D2) – awans do II etapu

        Olimpiada Literatury i Języka Polskiego:

        Wiktoria Gawryłkiewicz (3B) – awans do II etapu

        Anna Helena Koronkiewicz (2C) – finalistka XLVIII Olimpiady

        Olimpiada Języka Angielskiego:

        Paweł Randzio (3D1) – awans do II etapu

        Agata Bielenica (2E) – finalistka

        Olimpiada Języka Francuskiego:

        Anna Helena Koronkiewicz (3C) – awans do II etapu

        Olimpiada Historyczna:

        Paulina Kuczkowska (3B); Rafał Orzechowski (3B) – awans do etapu okręgowego

        Olimpiada Filozoficzna:

        Jakub Chojnacki (3B);Maciej Lipa (3B) – awans do II etapu

        Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej:

        Anna Brzezińska (2B) – awans do II etapu

        Olimpiada Biologiczna:

        Dominika Marszeniuk (3D2) – awans do II etapu

        Olimpiada Teologii Katolickiej:

        Ewelina Cieżniak (1B) – awans do etapu diecezjalnego

        Wojewódzkie Seminarium Astronomiczne w Olsztynie:

        Anna Koronkiewicz (2C) – I miejsce

        Ogólnopolski Konkurs „Fizyczne Stypendia w Toruniu”:

        Anna Koronkiewicz (2C), Maja Piekarska (1C1) – finalistki

        VIII Konkurs FAST w Toruniu:

        Anna Koronkiewicz (2C) – finalistka konkursu (wyróżnienie przyznane przez doktorantów Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK w Toruniu, nagrodą jest indeks na dowolny kierunek na tym wydziale).

        V Podlaski Konkurs Chemiczny:

        Patryk Wiśniewski (2D2) – laureat konkutsu (zdobył indeks na Wydział Chemiczny Uniwersytetu Białostockiego)

        Konkurs Polska Piastowska:

        Paulina Kuczkowska (3B) – awans do etapu centralnego

        Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym:

        Przemysław Sadowski (1D2) – awans do etapu okręgowego

        Konkurs „Z ortografią na co dzień”:

        Katarzyna Borkowska (1C2); Marta Dyszkiewicz (3D1) – awans do II etapu

        Konkurs Chemiczny:

        Patryk Wiśniewski (2D2) – awans do II etapu

        Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej:

        Bartłomiej Chilmon (3A), Aleksandra Sitkowska (3C) – awans do etapu diecezjalnego

        Aleksandra Sitkowska (3C) – awans do etapu ogólnopolskiego

        Wojewódzki Konkurs Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego:

        Julita Kuskowska (1B) – II miejsce

        II Ogólnopolski Konkurs Piosenki Patriotycznej w Kielcach:

        Natalia Bożewicz, Dominika Krassowska, Małgorzata Gołaszewska – laureatki konkursu

        Powiatowy Turniej Motoryzacyjny

        Mateusz Ramotowski, Maciej Gąsiorowski, Rafał Kulik – II miejsce

        Powiatowy Konkurs Wiedzy o Obronie Cywilnej

        Michał Góralczyk i Marcin Smakosz – III miejsce

         

        Oliwia Okseniuk (2D1), Karolin Rowińska (2C)  uzyskały stypendium DAAD (Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej) – udział w tzw. „Schnupperwoche” – tygodniowy program orientacji zawodowej na Uniwersytecie Technicznym w Chemnitz w Niemczech

         

        Filip Kuźnicki (2D1) uzyskał stypendium DAAD – udział w programie „RoboSchool” zorganizowanym przez Uniwersytet Techniczny w Chemnitz (warsztaty z budowy i programowania robotów).

        Liczba artykułów:
        1
      • Sport
        Liczba artykułów:
        6
    • Stypendia
      Liczba artykułów:
      1
    • Matura

      treść o maturze

      Liczba artykułów:
      3
      • Matura 2013

        Matura 2013 za nami. Warto podsumować ten etap z życia szkoły.

        Liczba artykułów:
        1
      • Matura 2014

        Zapraszamy do zapoznania się z materiałami i informacjami dotyczącymi egzaminów maturalnych zdawanych w maju 2014 r.

        Liczba artykułów:
        4
    • doradztwo-zawodowe

      Wybór dalszego kierunku kształcenia a co za tym idzie przyszłego zawodu często stanowi dla młodych ludzi poważny problem. Zainteresowania i predyspozycje nie są już jedynymi czynnikami decydującymi, należy też uwzględnić zmieniający się rynek pracy i możliwości zatrudnienia. W tej zakładce postaramy się umieszczać materiały, informacje i linki, które mogą wam pomóc w podjęciu właściwej decyzji. Zachęcamy do zapoznawania się i przemyśleń, tak aby tej decyzji nie odkładać na ostatnią chwilę. W razie trudności zachęcamy do skorzystania z pomocy pedagoga szkolnego i doradcy zawodowego.

      Liczba artykułów:
      1
    • Samorząd uczniowski

      treść o samorządzie uczniowskim

      Liczba artykułów:
      2
    • Po lekcjach

      A w chwili wolnej:

      Liczba artykułów:
      2
      • Materiały
        Liczba artykułów:
        0
      • Pasje

        Wśród nas jest wielu pozytywnie zakręconych ludzi… Takich, którym się chce! Mają czas na działalność wolontariacką, malują, piszą wiersze, odnoszą sukcesy w sporcie,  prowadzą interesujące blogi, nagrywają filmy, robią piękne zdjęcia, spełniają się jako aktorzy… Zresztą sami wiecie, znacie wielu spośród nich. Są też tacy, którzy nie chwalą się swoją pozaszkolną działalnością.     

        Pomyśleliśmy sobie, że warto byłoby, aby ci ciekawi ludzie, którym się chce, mieli szansę pochwalić się swoimi dokonaniami. Dlatego postanowiliśmy zaprezentować ich sylwetki, dokonania, prace na naszej stronie.

        Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się pochwalić swoją działalnością, twórczością, dokonaniami – opowiedzcie nam swoją historię lub umieśćcie swoje prace w naszej galerii.

        Pierwszą zaprezentowaną osobą jest Magdalena Kozłowska z IIIb, o której mówią w „Dzień dobry TVN”, że jest najmłodszą polską menagerką!

         

        Liczba artykułów:
        1
      • Kontakty międzynarodowe
        Liczba artykułów:
        3
      • Projekty i warsztaty
        Liczba artykułów:
        1
      • Wolontariat

        Działalność Szkolnego Klubu Wolontariuszy

        Liczba artykułów:
        28
      • Biblioteka szkolna
        Liczba artykułów:
        30
  • imprezy
    Liczba artykułów:
    1
  • komunikatyDyrektora
    Liczba artykułów:
    1
    • RODO
      Liczba artykułów:
      2
  • ksztalcenie-na-odleglosc
    Liczba artykułów:
    3