Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najszybsi na wodzie

14 czerwca na przystani Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Ełckiego w Sportach Wodnych.

       Rozegrane zostały dwie konkurencje: dwójka kajakowa oraz rywalizacja na deskach SUP. Nasza szkoła okazała się bezkonkurencyjna w kategorii dziewcząt, gdzie uczennice w składzie: Antonina Smolańczuk, Pola Kopiczko oraz Alicja Szymkiewicz, nie pozostawiły cienia złudzeń rywalkom, wygrywając z ogromną przewagą obie konkurencje.

 

       Natomiast, aby wyłonić zwycięzcę w rywalizacji chłopców potrzebna była dogrywka, ponieważ po obu konkurencja dwie szkoły zgromadziły jednakową liczbę punktów. Swój bieg  na desce SUP minimalnie przegrał Bartosz Grzesiuk, natomiast kajakarze wygrali zmagania dwójkowe. Dodatkowy wyścig kajakowy naszej osady Piotr Staniszewski, Mateusz Liwoch, uplasował chłopców z naszej szkoły również  na pierwszym miejscu podium.

     Wszystkim zawodniczkom oraz zawodnikom serdecznie gratulujemy, życząc powtórzenia sukcesu w kolejnym roku.