Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Martyna Gorlo - laureatką "Olimpiady z Matematyki"

Z wielką radością pragnę poinformować, że uczennica naszej szkoły  Martyna Gorlo z klasy 4C zdobyła tytuł laureata XVI Ogólnopolskiej Olimpiady z Matematyki  „O Diamentowy Indeks AGH”. 

Sukces Martyny jest wynikiem jej zdolności matematycznych oraz pracowitości.  Uczennica przez cztery lata spędzone w naszej szkole brała udział w wielu konkursach matematycznych, w których zajmowała czołowe miejsca.

Gratuluję zdobycia tytułu laureata i życzę powodzenia w dalszych etapach zdobywania wiedzy !!! 

Grażyna Biernot-Lendo

Olimpiada z Matematyki