Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki świątecznego konkursu wokalnego "Ta Święta Noc"

W grudniu 2020 roku I Liceum Ogólnokształcące w Ełku zorganizowało  konkurs wokalny kolęd i piosenek świątecznych (on-line).

 Ta pierwsza, historyczna edycja pod nazwą  "Ta święta noc" zaowocowała bardzo ciekawymi wykonaniami zarówno ze strony naszych uczniów, jak i przyjaciół szkoły, dla których przypisana była specjalna kategoria. Byli wśród nich artyści z całej Polski, nawet z Górnego Śląska, co nas niezmiernie ucieszyło. Nadane zostało także specjalne wyróżnienie dla Państwa Salik za piękne, rodzinne wykonanie utworu świątecznego.  Każdy z wykonawców może czuć się wygranym, wszystkie bowiem utwory znalazły swoje miejsce na koncercie charytatywnym dla chorego Nikosia, który możecie do końca lutego obejrzeć pod linkiem: https://drive.google.com/file/d/1kFli6tM3YoBrCKskfPq6kvJY_IUYXeS0/view?usp=drivesdk

Prosimy Was przy tym o wpłaty na najdroższy lek świata, który może uratować Nikosiowi życie na załączoną przy koncercie wirtualną skarbonkę: siepomaga.pl/gramydlanikosiasma

Wszystkim naszym drogim Wykonawcom serdecznie dziękujemy za udział w I edycji naszego świątecznego konkursu, którego głównym celem oprócz wyłonienia talentów muzycznych była pomoc choremu chłopczykowi, jednocześnie zapraszamy za rok z nadzieją na spotkanie na żywo!

Dziękujemy Dyrektorowi I Liceum Ogólnokształcącego Panu Robertowi Hoffmannowi oraz Radiu 5 za pomoc i objęcie patronatem naszego konkursu oraz finalnie koncertu. Dziękujemy także Urzędowi Miasta Ełk oraz Państwu Ignatowicz za nagrody.

Do zobaczenia za rok! :)

 Organizatorzy

Wyniki konkursu:

Ta Święta Noc - wyniki

 

Ta Święta Noc - wyniki

 

Ta Święta Noc - wyniki

 

Ta Święta Noc - wyniki