Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Ta święta noc” czyli Świąteczny Konkurs Wokalny online

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was o organizowanym przez naszą szkołę konkursie wokalnym z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia po nazwą  Ta święta noc (online).

Osoby chętne, które lubią i potrafią śpiewać - choć nie oczekujemy wielce profesjonalnych wykonań - serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I edycji konkursu!

Ta Święta Noc

W konkursie w formule online mogą brać udział zarówno soliści, jak i zespoły stworzone przez uczniów naszej szkoły (I wyznaczona kategoria). Szczególnie serdecznie zapraszamy do wspólnego, rodzinnego kolędowania Waszych bliskich- rodziców, rodzeństwo- przeznaczyliśmy na te występy oddzielną, II kategorię.

Przewidziana jest również III kategoria do której zapraszamy szanownych Gości, w tym przyjaciół naszej szkolnej społeczności, naszych drogich absolwentów oraz mieszkańców Ełku.

Za najlepsze wykonania czekają na Was atrakcyjne nagrody, w tym występ na falach Radia 5 w organizowanym na rzecz chorego Nikosia świątecznym koncercie charytatywnym!

Na Wasze zgłoszenia oraz wykonania  czekamy do 15 grudnia 2020 na wskazany w regulaminie adres mailowy. Mile widziane własne kompozycje:)

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i wystąpcie w  pierwszej, historycznej edycji naszego konkursu, którego podstawowym celem jest wspieranie poprzez muzykę tak ważnych wartości  jak budowanie wspólnoty rodzinnej w Waszych domach a także w tym drugim domu, którym jest szkoła i jej społeczność. Poprzez muzykę macie również okazję szerzyć dobro i pomóc ciężko choremu chłopczykowi Nikosiowi.  

Tu dostępny jest "Regulamin konkursu".

Link do karty zgłoszenia (załącznik nr 2 do Regulaminu)