WOW. Wyniki konkursu "Maks Matematyczny"

8.10.2020 r. odbyła się X edycja ogólnopolskiego internetowego konkursu Maks Matematyczny.  Naszą szkołę w tym przedsięwzięciu reprezentowało 20 uczniów z klas pierwszych i drugich.

Miło nam poinformować o sukcesie Błażeja Marciniaka z klasy 2C1,  który został Laureatem tego konkursu i zdobył  2 miejsce w kraju  oraz  1 w województwie  w kategorii klas drugich.

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali również:

Jakub Sieńkowski 2C1 – wynik bardzo dobry ( 2 miejsce w województwie, 27 w kraju)

Amadeusz Rozmus 2C – wynik dobry (3 miejsce w województwie, 40 w kraju)

Martyna Gorlo 2C – wynik dobry (4 miejsce w województwie, 66 w kraju)

Łukasz Pacholski 2C1 – wynik dobry (5 miejsce w województwie, 82 w kraju)

W kategorii klas pierwszych wynikiem dobrym może poszczycić się Karina Leonarczyk z klasy 1C ( 2 miejsce w województwie, 44 w kraju).

Błażejowi oraz wszystkim wyróżnionym gratulujemy!

Nauczyciele matematyki w I LO