Ergometry wioślarskie

28 lutego 2020 r. na hali l LO w Ełku odbyły się XI Mistrzostwa Szkół Ponadpodstawowych na Egometrze Wioślarskim.
Do rywalizacji przystąpiły wszystkie szkoły powiatu ełckiego, a zmagania przeprowadzono w kategorii dziewcząt i chłopców. Uczniowie ścigali się w sztafetach czteroosobowych na dystansie 500 m na czas oraz indywidualnie również na tym samym dystansie. Nasza drużyny dziewcząt uplasowała się tuż za podium, natomiast ekipa męska zajęła bardzo wysokie drugie miejsce. Chłopcy we wszystkich swoich biegach uzyskiwali bardzo zbliżone czasy, co przełożyło się na ich wynik końcowy.
Warto również wspomnieć, iż 3 miejsce w rywalizacji indywidualnej zajęła Martyna Jurewicz.
Wszystkim bardzo gratulujemy.

Sztafeta męska: Jakub Gąsiewski, Kacper Chwiedor, Thomas Wiecheć, Jacek Bagiński.