Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwa województwa w pływaniu

13.12.2019 r w Olecku odbyły się Mistrzostwa Województwa W-M w Drużynowym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców. Do rywalizacji przystąpiły zespoły z: Olecka, Giżycka, Iławy, Olsztyna oraz Ełku.

Reprezentacja naszej szkoły przystąpiła do rywalizacji indywidualnej oraz sztafecie.

Indywidualnie medale zdobyli: Lena Gryżewska I m-ce 50 m st.dowolny, Aleksandra Kaszkiel I m-ce 50 m st.motylkowy, Martyna Maciejewska III m-ce 50 m st. grzbietowy, Mateusz Wiecheć II m-ce 50 m st.grzbietowy, Tomasz Wiecheć III m-ce 50 m st.motylkowy. Po zaciętej rywalizacji w stylach indywiudalnych przyszedł czas na rywalizację sztafet poszczególnych szkół, gdzie dziewczęta oraz chłopcy z naszej szkoły zajęli IV miejsca.

W klasyfikacji drużynowej obie nasze ekipy zajęły III miejsca w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Drużynowym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców.

 

Skład reprezentacji dziewcząt: Lena Gryżewska, Aleksandra Kaszkiel, Paulina Białecka, Martyna Maciejewska, Natalia Rakowska, Julia Niedużak.

Skład reprezentacji chłopców: Mateusz Wiecheć, Mateusz Wojtkielewicz, Kacper Chwiedor, Tomasz Wiecheć, Adam Randzio, Szymon Żmuda.

 Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.