I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem - podziękowania

Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom za udział w akcji: „I Ty możesz zostać Św. Mikołajem” organizowanej na rzecz dzieci z ełckiego Domu Dziecka. W akcji udział wzięło 14 klas.

I Ty możesz zostać  św. Mikołajem

Na szczególne podziękowania zasługują klasy 1E1,  2D1, 2D2 oraz ich wychowawcy. Wymienionym klasom Dyrektor szkoły przyznał nagrodę w postaci dodatkowego dnia wolnego, przeznaczonego na wyjście integracyjne.

Z zebranych słodyczy przygotowaliśmy 20 paczek, które 6 grudnia zostały przekazane najmłodszym wychowankom Domu Dziecka.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję
za pomoc i okazane serce.