Wyniki konkursów z języka polskiego

Do II etapu konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień” zakwalifikowały się 4 uczennice naszej szkoły: Patrycja Mrozowska (kl. IB), Michalina Przekop (kl. IB), Julia Tydman (kl. IB) oraz Katarzyna Komorowska (kl. III C).

W II etapie konkursu „Z ortografią na co dzień” weźmie udział 11 uczniów: Olga Bujnowska (kl. IA1), Kornelia Kiełczewska (kl. IA1), Aleksandra Dźwilewska (kl. IB), Paweł Kadłubowski (kl. I B), Michalina Przekop (kl. IB), Martyna Gorlo (kl. IC), Maja Truszkowska (kl. ID), Julia Tydman (kl. ID), Kacper Wszeborowski (kl. IIC1), Martyna Kmita (kl. IIIE) i Martyna Olender (kl. IIIE).

Wszystkim uczestnikom konkursów gratulujemy i życzymy awansu do III etapu.