Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukcesy w Maksie Matematycznym

 

 

 

24 października 2019 r. odbyła się VIII edycja ogólnopolskiego konkursu „Maks Matematyczny”. W tym roku do konkursu przystąpiło 9100 uczniów z 950 szkół z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowała grupa 20 osób z klas I-III, które wyraziły chęć udziału w tych logiczno-matematycznych potyczkach.

Z przyjemnością informujemy, że Błażej Marciniak z 1c1 został Laureatem tego konkursu; uzyskał 1 miejsce w województwie i 5 miejsce w kraju w kategorii klas pierwszych.

Ponadto 10 uczniów naszej szkoły otrzymało wyróżnienia

za wynik bardzo dobry w kategorii klas pierwszych – Jakub Sieńkowski 1c1 (2 miejsce w województwie),Mateusz Mikołajczyk  1c1 (3 miejsce w województwie),Karol Kujawski 1c (4 miejsce w województwie) 

oraz  za wynik dobry - Marcin Klimach 1c,  Oliwier Jaworowski 1c, Jan Kamiński 1c1, ŁukaszPacholski 1c1.

W kategorii klas trzecich wynik dobry uzyskali: Jakub Lutyński, Bartosz Mróz oraz RafałMerchelski  z klasy 3c1.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły i gratulujemy sukcesów!