Nagrody w zawodach matematycznych.

Liczne nagrody dla I LO w Ełku

Gala w Olsztynie

5 czerwca 2019 r. w Olsztynie odbyła się uroczysta Gala Laureatów Warmińsko – Mazurskich Zawodów Matematycznych organizowanych przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Czerwone” liceum zdobyło nagrody w kilku kategoriach.

W kategorii: Najlepsza szkoła ponadgimnazjalna w województwie I LO w Ełku zdobyło I miejsce!

W kolejnej kategorii: Aktywny nauczyciel matematyki 2019, współorganizator zawodów tytuły laureatów zdobyły: p. Grażyna Biernot-Lendo oraz p. Dorota Ziajko.

Na podium stanął uczeń klasy 3d1 Patryk Wiśniewski zajmując III miejsce. Zdobył on tytuł laureata oraz indeks na wydział matematyki i informatyki. Nauczycielem przygotowującym była p. Grażyna Biernot-Lendo.

Tytuły laureatów oraz indeksy zdobyli również uczniowie:

Szymon Augustynowicz z kl. 3c uzyskując 6 lokatę oraz Daniel Wroczyński, kl. 3c - 8 lokatę. Nauczycielem przygotowującym była p. Dorota Ziajko.

Tytuł finalisty i indeks zdobyła Agata Bielenica z kl. 3e zajmując 12 miejsce. Nauczyciel przygotowujący to p. Katarzyna Jelska.

To duży sukces szkoły, uczniów, nauczycieli i rodziców. Wszystkim gratulujemy!