Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

X FESTIWAL NAUK w CZERWONYM - ROZDANIE NAGRÓD

STOWARZYSZENIE KREATYWNY CZERWONY informuje: 

 

We czwartek, 25.04.2019 r. o godzinie 13.30, w sali lustrzanej w I Liceum Ogólnokształcącym w Ełku, odbędzie się rozdanie nagród.

Zapraszamy!

                                                                                      Ewa Kosiorek, Natalia Tabak

 

Lista nagrodzonych:

 

  1. Andrzej Stolarski, 2c2
  2. Angelika Zapilaj, 1c2
  3. Anna Jasina, 3d2
  4. Barbara Milewska, 1c2
  5. Bartłomiej Rózio, 3b
  6. Bartosz Hermanowski, 1c1
  7. Cezary Parzych, 3d2
  8. Demetrio Di Stefano, 2c1
  9. Dominika Głowienka, 1e
  10. Dominika Krassowska, 3e/f
  11. Dominika Żukowska, 2d1
  12. Filip Merchelski, 3e
  13. Gabriela Jadeszko, 3e/f
  14. Hubert Przyborowski, 2c2
  15. Hubert Szmidt, 3c
  16. Igor Przekop, 3d2
  17. Jakub Gutowski, 1b
  18. Jakub Olszewski, 2d1
  19. Jukita Kochanowska, 3b
  20. Julia Kiersztyn, 2e
  21. Julia Kochanowska, 3b
  22. Julia Osak, 2d1
  23. Julita Domoracka, 3e/f
  24. Kacper Bukrejewski, SP1-gimnazjum
  25. Kacper Kopyciński, 1c2
  26. Kamila Nieznańska, 2b
  27. Karolina Starzyńska, 2b
  28. Katarzyna Borkowska, 2c2
  29. Katarzyna Suwalska, 1c2
  30. Konrad Skóra, 2c1
  31. Krzysztof Falaciński, 1c2
  32. Lidia Kalinowska, 1c2
  33. Łukasz Kondracki, 3c
  34. Maciej Marcinkiewicz, 2c2
  35. Maja Piekarska, 2c1
  36. Marcel Makal, 2d1
  37. Marcin Guzik, 3d2
  38. Martyna Kmita, 2e
  39. Martyna Olender, 2e
  40. Martyna Rynkowska, 2c1
  41. Mateusz Tokarzewski, 3c
  42. Michalina Biernacka, 3e/f
  43. Michał Bartnik, SP4
  44. Michał Herman, 1c2
  45. Michał Mróz, 1d1
  46. Michał Podbielski, 3e/f
  47. Michał Radziewicz, 3c
  48. Natalia Steć, 2c1
  49. Oliwier Kuprel, 1c1
  50. Paulina Cholewińska, 1c2
  51. Przemysław Sadowski, 2e
  52. Rafał Ardziński, 2c2
  53. Rafał Gajdek, 1c1
  54. Rafał Merchelski, 2c1
  55. Szymon Dardziński, absolwent I LO
  56. Szymon Kowalczyk, 3e
  57. Tomasz Zieliński, 1c1
  58. Tymon Lewandowski, 1d2
  59. Wiktoria Filipowicz, 2c2
  60. Wojciech Górski, 2c2
  61. Wojciech Wilczyński, 2c1
  62. Zuzanna Chrzanowska, 2d1
  63. Zuzanna Wróbel, 2c1