Święto Szkoły 2019

ŚWIĘTO SZKOŁY

21 marca 2019r. po raz kolejny w I LO obchodzić będziemy Święto Szkoły. Największą atrakcją będzie przekazanie władzy w szkole uczniom. Tego dnia uczniowie będą zarządzać szkołą i prowadzić lekcje. Odbędzie się również Festiwal Piosenki Obcojęzycznej dla naszych uczniów oraz zaproszonych gości ze szkół podstawowych oraz uczniów trzecich klas gimnazjum.

Szczegóły dotyczące Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej dostępne są w REGULAMINIE. Ważne jest aby opiekunowie gimnazjów wypełnili i przesłali nam drogą mailową KARTY ZGŁOSZENIOWE (tu do pobrania).

Zapraszamy do wspólnego świętowania!

I LO w Ełku oraz Stowarzyszenie Kreatywny Czerwony przy I LO w Ełku.

Święto Szkoły - plakat