Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

6. miejsce w województwie! 167. w kraju!

Czerwony znowu Złoty!

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły znów znaleźli się wśród najlepszych w Polsce. W Ogólnopolskim Rankingu Liceów i Techników Perspektyw nasze liceum uplasowało się na 6 miejscu w województwie. W rankingu liceów zajęliśmy 167 miejsce, a w rankingu maturalnym 158 miejsce w kraju. Nasza szkoła została również wyróżniona Złotą Tarczą. Wysoka pozycja w rankingu cieszy tym bardziej, że analizą zostało objętych aż 2126 liceów.

Naszym ubiegłorocznym absolwentom gratulujemy, a obecnym maturzystom życzymy równie wysokich wyników.