Mistrzostwa Rejonu VI w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

Mistrzostwa Rejonu VI w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych odbyły się 18 grudnia 2018r. w Gołdapi. Do rywalizacji przystąpiły cztery najlepsze szkoły, reprezentujące swoje powiaty. Z uwagi na to, iż powiat giżycki nie zgłosił swojego przedstawiciela, gospodarz zawodów  mógł wystawić dwóch przedstawicieli. W turnieju rozgrywanym systemem „każdy z każdym” wzięli udział siatkarze reprezentujący: I LO w Ełku, ZSO i Z z Olecka, LO oraz ZSZ z Gołdapi. Ełczanie, po dość gładko wygranych dwóch pierwszych meczach z drużynami z Olecka i ZSZ z Gołdapi, zmierzyli się gospodarzami z LO w Gołdapi i to właśnie oni przysporzyli najwięcej problemów reprezentantom naszej szkoły. Po dwóch setach, stan rywalizacji wynosił 1:1 i o wszystkim miał zadecydować tiebreak. W tym secie mniej błędów popełnili chłopcy z Gołdapi i to oni triumfowali w całym turnieju. Siatkarze z „czerwonego” zajmując drugie miejsce, wraz ze zwycięzcami, zapewnili sobie awans do kolejnego etapu rozgrywek czyli Półfinału Wojewódzkiego, który odbędzie się już na początku przyszłego roku. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zawody_Gołdap

Skład drużyny I LO w Ełku: Paweł Sternik, Mateusz Tokarzewski, Oskar Wyłucki, Sebastian Erdmann, Konrad Furman, Marcin Gabruś, Jakub Gałecki, Jakub Gąsiorowski, Bartosz Hermanowski, Maksymilian Jurek, Adam Ramotowski, Konrad Skóra.

Trener: Maciej Kosiorek