III edycja Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny zaprasza na III edycję Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej. Rejestracja trwa do najbliższego poniedziałku (29.10.2018 r.).

Olimpiada skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Na laureatów czekają indeksy na kilkanaście uniwersytetów, akredytacje na festiwale filmowe i inne ciekawe nagrody.
 Szczegóły znajdziecie na stronie: www.fn.org.pl/olimpiada lub pytajcie swoich polonistów.
                                                                                                  Ewa Kosiorek