Quiz poetycki rozstrzygnięty!

Dziś na pierwszej godzinie lekcyjnej w ramach Światowego Dnia Poezji odbył się quiz poetycki. W zabawie wzięli udział uczniowie klas I-III. Dużą wiedzą na temat poezji wykazały się klasy I C1, I D2 i II E. Bezkonkurencyjna okazała się uczennica klasy II E Wiktoria Truszkowska, która zdobyła maksymalną liczbę punktów. Tylko jeden punkt straciły Julia Pawluczuk i Kinga Kalwej, również uczennice klasy II E. Zwyciężczyniom gratulujemy rozległej wiedzy na temat poezji, a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

Za rok kolejna edycja! Co wy na to?

Katarzyna Zajączkowska