Święto Szkoły

ŚWIĘTO SZKOŁY

Po raz kolejny w I LO obchodzić będziemy Święto Szkoły.

21 marca odbędą się konkursy, zawody i Festiwal Piosenki Obcojęzycznej dla naszych uczniów oraz zaproszonych gości czyli GIMNAZJALISTÓW.

Uczniowie mogą wziąć udział w następujących konkursach:

•  Festiwal Piosenki Obcojęzycznej - dla uczniów gimnazjów oraz dla uczniów naszej szkoły,
  • Turniej Piłki Nożnej - dla uczniów I LO,
  • Turniej wiedzy ogólnej dla kas pierwszych,
  • „Cukierkowy quiz” na przerwach,
  •  Poezją wszystko jest – gry i zabawy poetyckie.

Największą atrakcją będzie przekazanie władzy w szkole uczniom. Tego dnia uczniowie będą zarządzać szkołą i prowadzić lekcje.

Szczegóły dotyczące Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej dostępne są w zakładce REGULAMIN. Ważne jest aby opiekunowie gimnazjów wypełnili i przesłali nam KARTY ZGŁOSZENIOWE.

Zapraszamy do wspólnego świętowania!