Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zimowy turniej piłki nożnej mężczyzn – niemożliwe staje się możliwe….

Dnia 1 marca 2018r. na hali sportowo-widowiskowej w Ełku odbył się ,, Zimowy turniej piłki nożnej mężczyzn". W zawodach wzięło udział 9 szkół ponadgimazjalnych podzielonych na 3 grupy. I LO już na początku rozgrywek nie miało sobie równych pokonując ZS nr 6 w Ełku (1:0) oraz ZS nr 1 w Ełku (2:1). Takie wyniki zapewniły naszej drużynie awans do grupy finałowej, w której zmierzyliśmy się z ZS Sportowych (4:1), a także ZS nr 5 w Ełku (1:1). Wyniki te dały I LO upragnione zwycięstwo.

Wartym odnotowania jest fakt, iż jest to pierwsze zwycięstwo naszej szkoły w rozgrywanym corocznie od kilkunastu lat turnieju zimowym. Dodatkowym powodem do radości są indywidualne wyróżnienia dwóch naszych reprezentantów: Kacpra Koniecko uznano za najlepszego zawodnika turnieju oraz Pawła Murawskiego - najlepszego bramkarza turnieju. 

A oto skład zwycięskiej drużyny, kierowanej przez trenera Andrzeja Mierzejewskiego:

Kacper Koniecko, Paweł Murawski, Mateusz Ramotowski, Sławomir Nowik, Paweł Pachucki, Szymon Budziński, Maciej Marchewka, Jakub Gilejsza, Kuba Sparzak, Adam Cimochowski, Bartek Kirycki, Elgor Sańczuk.