Wyniki ogólnopolskiego konkursu MAT

11 stycznia 2018 odbyła się XIX edycja tego konkursu. .

Z przyjemnością informujemy o sukcesach naszych uczniów:

Spośród uczniów klas pierwszych wyróżnieni zostali uczniowie::

Filip Borsukiewicz z klasy 1E, który udzielił ponad 79% poprawnych odpowiedzi. Zajął on 3 miejsce w województwie i 58 w kraju.

oraz

Rafał Merchelski  z klasy 1C1 udzielając prawie 78% poprawnych odpowiedzi. Zajął on 4 miejsce w województwie i 73 w kraju.

Wśród uczniów klas drugich na oklaski zasłużyli uczniowie klasy 2c:

Szymon Augustynowicz, który udzielił ponad 90% odpowiedzi poprawnych. Osiągnął on 1. miejsce w województwie i 15. w kraju. Wygrana wiąże się oczywiście z nagrodą rzeczową.

Gratulacje!

Łukasz Kondracki i Daniel Wroczyński  - 6 miejsce w województwie i 63 w kraju. Udzielili prawie 80% prawidłowych odpowiedzi.

Michał Radzewicz  - niemal 76% prawidłowych odpowiedzi, co pozwoliło mu zająć 8 miejsce w województwie i 93 w kraju.

Sukcesy odnieśli również uczniowie klasy 3c:

Rafał Kulik – 4 miejsce w województwie i 17 w kraju ( ponad 91% prawidłowych odpowiedzi)

Daniel Raulin – 8 miejsce w województwie i 103 w kraju (ponad 78% prawidłowych odpowiedzi)

oraz

Maciej Pogorzelski  - 9 miejsce w województwie i 111 w kraju (ponad 77% prawidłowych odpowiedzi).

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Nauczyciele matematyki w I LO