XVI WARMIŃSKO – MAZURSKIE ZAWODY MATEMATYCZNE kolejne wyniki

LUTY  2018

Maksymalna liczba punktów do zdobycia:  50

Najlepsze wyniki w tym etapie osiągnęli:

1. Patryk Wiśniewski, kl. 2d2          -  49 pkt.
  2. Patryk Olszewski,     kl. 3a           - 45 pkt.
  3. Rafał Kulik, kl. 3c                        -  44 pkt.
  4. Agata Bielenica, kl. 2e                 - 40 pkt.
  5. Aleksandra Oszmian, kl. 3c  i Sebastian Czyżewski, kl. 3a   -  po 38 pkt.
  6. Szymon Augustynowicz, kl. 2c     - 36 pkt.

W marcu odbędzie się etap obowiązkowy. Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie chęci przystąpienia do tego etapu do swoich nauczycieli matematyki. Uczestnik, który nie  przystąpi do cyklu marcowego rezygnuje z udziału w zawodach. Cykl obowiązkowy przeprowadzany jest w szkole w formie sprawdzianu.  Po tym etapie zostaną wybrani  uczniowie, którzy przystąpią do finału.

Finał odbędzie się 13 kwietnia 2018 na Wydziale Matematyki i Informatyki UWM w Olsztynie o godz. 11.00.

Zachęcamy do udziału w etapie marcowym  i gratulujemy najlepszym z lutego.

Zespół nauczycieli matematyki I LO w Ełku