Wakacje, wakacje

23 czerwca o godz. 9.00 zadzwonił ostatni w tym roku szkolnym dzwonek zapraszający uczniów, nauczycieli oraz rodziców na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

Pan Dyrektor Robert Hoffmann, przedstawiciel Rady Rodziców pan Dariusz Kruszewski oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego  Jakub Staniszewski podziękowali nauczycielom i uczniom za wytężoną pracę oraz złożyli wszystkim życzenia udanych wakacji.

Uczniowie z najwyższymi średnimi, osiągnięciami naukowymi, angażujący się w pracę na rzecz środowiska szkolnego oraz wolontariusze otrzymali nagrody i podziękowania.

Z przyjemnością informujemy, iż uczennica klasy IE, Agata Bielenica uzyskała najwyższą średnią w szkole (5,69) i w związku z tym otrzyma Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Najwyższą średnią oraz frekwencją w szkole może pochwalić się klasa ID1. Gratulujemy!!!

Podczas uroczystości pożegnaliśmy panią Bożenę Masłowską, która przeszła na zasłużoną emeryturę.

Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły składamy życzenia wspaniałych, słonecznych, bezpiecznych oraz obfitujących w niezapomniane wrażenia wakacji.

Gimnazjalistom przypominamy o trwającej rekrutacji. Zapraszamy!