Wycieczka uczniów klas I B, I C i I EF w góry.

W dniach 5 - 9 czerwca 2017 r. uczniowie klas 1b, 1c i 1ef razem z opiekunami p. Justyną Lanckowską, p. Anną Mierzejewską, p. Agnieszką Miezianko i p. Dorotą Ziajko byli na szkolnej wycieczce objazdowej:  Wieliczka – Kraków – Zakopane – Majdanek.

Pierwszego dnia zwiedziliśmy kopalnię soli w Wieliczce. Następnie udaliśmy się do Krakowa, gdzie zobaczyliśmy Stare Miasto, Wzgórze Wawelskie, Sukiennice, Kościół Mariacki.

Wycieczka

Nocowaliśmy w malowniczo położonej miejscowości Murzasichle, w domu wczasowym „Giewont”. Odbyliśmy wycieczki piesze na Morskie Oko, do Doliny Kościeliskiej i do Wąwozu Kraków. Oprócz tego widzieliśmy Kościół Matki Boskiej na Krzeptówkach  i Kaplicę Najświętszego Serca Jezusa na Jaszczurówce. Wjechaliśmy także kolejką na Gubałówkę, aby podziwiać krajobraz Tatr.

Każdy z nas spędził czas w doskonałym towarzystwie na Krupówkach. W czwartek zostaliśmy zaproszeni na ognisko, w trakcie którego wszyscy bawili się fantastycznie.

W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Lublinie, żeby zwiedzić Muzeum na Majdanku.

Podczas całego pobytu dopisywała nam pogoda. Do Ełku wróciliśmy późną nocą, zmęczeni, lecz bardzo zadowoleni. Szkoda tylko, że wycieczka minęła tak szybko. Na szczęście zostaną nam wspomnienia.

Oto krótka fotorelacja z naszej wycieczki.