Szlachetna Paczka - 2016

Szlachetna Paczka 2016

Szkolny Klub Wolontariuszy serdecznie dziękuje wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Akcja zakończyła się w sobotę 9 grudnia. Paczka, a właściwie paczki, bo było ich aż 10, zostały przekazane rodzinie. Udało się zakupić to, czego rodzina najbardziej potrzebowała czyli żywność, ubrania, środki czystości, środki pielęgnacyjne, przybory szkolne, ręczniki, pościel i koc. Przygotowaliśmy także specjalne upominki czyli książkę i kosmetyki dla Pani Edyty oraz klocki Playmobil dla Laury. Za udział w akcji szkoła otrzymała certyfikat.