VII Festiwal Nauk w Czerwonym - Turniej szachowy

Jak  co  roku,  w naszym tygodniu nauk znalazło się miejsce na turniej szachowy  organizowany  przez pana Jerzego Romanowskiego. ( Serdecznie dziękujemy!)

W   tym   roku   gościliśmy   uczniów   ze  szkół podstawowych: Kacpra Bukrejewskiego,  Konrada  Obryckiego, Stanisława  Cituka  - Szkoła  Podstawowa  nr  5  w  Ełku i  Mateusza  Stulgisa ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ełku oraz Damiana Chmielewskiego z Gimnazjum nr 3 w Ełku. ( Mam nadzieję, że się Wam podobało.)

Oto najlepsi szkolni szachiści:

I miejsce - Eryk Wiszenko z klasy 1C2
II miejsce - Piotr Kopycki z klasy 1AE
III miejsce - Damian Niecikowski z klasy 3C.

Gratuluję!

Tutaj można obejrzeć wyniki i wszelkie zestawienia z całego turnieju.
Więcej zdjęć wkrótce na stronie szkoły.

Pamiętajcie: Szachy to też nauka!

Natalia Tabak