ŚWIĘTO SZKOŁY - kliknij w baner

Po raz kolejny I LO otrzymało tytuł „ZŁOTEJ SZKOŁY”, czyli znalazło się wśród 100 najlepszych liceów w Polsce. Z tej okazji ogłaszamy wielkie świętowanie. 20 marca 2015 r. (od godziny 9:00) odbędą się konkursy i zawody dla naszych uczniów oraz zaproszonych gości czyli GIMNAZJALISTÓW.

Uczniowie mogą wziąć udział w następujących konkursach:

• Erudyta - konkurs wiedzy ogólnej - dla uczniów gimnazjów,
  • Turniej Siatkówki Mieszanej - dla uczniów gimnazjów (zwycięska drużyna zagra z reprezentacją I LO),
  • Festiwal Piosenki Obcojęzycznej - dla uczniów gimnazjów oraz dla uczniów naszej szkoły.

Szczegóły dotyczące konkursów dostępne są w REGULAMINIE (wersja do pobrania). Ważne jest aby opiekunowie gimnazjów wypełnili i przesłali nam KARTY ZGŁOSZENIOWE.

Za udział we wszystkich konkursach przewidujemy nagrody. Zapraszamy do wspólnego świętowania!